آخرین تریلر بازی Uncharted 4: A Thief's End منتشر شد

آخرین تریلر بازی Uncharted 4: A Thief's End منتشر شد
در فاصله تنها چند روز مانده به انتشار بازی Uncharted 4: A Thief's End، آخرین تریلر این بازی بوسیله سونی منتشر شد. با نقدستان و تماشای این تریلر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بزرگ‌ترین بازی اردیبهشت‌ ماه را شاید بتوان بزرگ‌ترین بازی سال 2016 نیز نامید. بازی Uncharted 4: A Thief's End ساخته استودیو خوش‌نام ناتی‌داگ به زودی منتشر می‌شود تا برای اولین بار محکی جدی باشد برای کنسول سونی و قدرت پلی‌استیشن 4 را به نمایش بگذارد. امروز و در فاصله چند روز مانده به انتشار Uncharted 4، آخرین تریلر این بازی نیز به‌نمایش گذاشته شد. شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:
Loading the MediaPack player...
این بازی قرار است پایانی برای داستان نیتن دریک باشد و همین موضوع باعث شده تا از مدت‌ها قبل، شاهد گمانه‌زنی در بین طرفدارها باشیم. ناتی‌داگ نیز اعلام کرده که دیگر بر روی بازی جدیدی از مجموعه آنچارتد کار نخواهد کرد. با این اوصاف باید منتظر یک پایان قوی و تاثیرگذار باشیم تا پس از چهار نسخه، سرنوشت شخصیت محبوب نیتن به شکلی شایسته مشخص شود. بازی Uncharted 4: A Thief's End در تاریخ 21 اردیبهشت 1395 منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید پیش‌نمایش بازی Uncharted 4: A Thief's End را در نقدستان مطالعه کنید

منبع: Dailystar
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 6 اردیبهشت 1395
مرسی عالی بود

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر