آزمایش تورینگ را در دهم شهریور روی اکس باکس وان تجربه کنید

آزمایش تورینگ را در دهم شهریور روی اکس باکس وان تجربه کنید
بازی معمایی علمی تخیلی The Turing Test، ماجراهایی درباره تلاش بشر برای کسب قدرت بیشتر را شرح می‌دهد و به گفته رسانه‌ها، دارای معماهایی است که تنها یک انسان قادر به درک آن‌هاست. این بازی در تاریخ دهم شهریور برای اکس باکس وان عرضه می‌شود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
با توجه به این که بازی‌های ویدیویی به هوش مصنوعی وابسته‌اند و علاقه زیادی نیز به مضامین علمی تخیلی دارند، عجیب است که سرانجام شاهد یک بازی ویدیویی با ترکیب این مضامین هستیم که نام آزمایش هوش مصنوعی معروف آلان تورینگ را یدک می‌کشد. بازی The Turing Test، دهم شهریور برای اکس باکس وان عرضه می‌شود و در زمانی نامعلوم نیز روی سرویس Steam قرار خواهد گرفت و با توجه به توصیفات وبسایت Xbox Wire، بی شباهت به بازی Portal نیست. The Turing Test یک بازی معمایی اول شخص است که ماجراهای آن در یک مرکز تحقیقاتی روی قمر مشتری به نام اورپا رخ می‌دهد و قهرمان بازی سلاحی در دست دارد که به او اجازه کنترل هوش مصنوعی را می‌دهد. در تعریف این بازی آمده که گیمر باید معماهایی را حل کند که تنها یک «انسان» قادر به حل کردن آن‌هاست.

هوارد فیلپات (Howard Philpott) از استودیوی Bulkhead Interactive، که مسئولیت ساخت بازی را بر عهده داشته، درباره The Turing Test می‌گوید:

تمام ماجراهای این بازی همراه با یک داستان چند لایه درباره تلاش بشر برای کسب قدرت است و تجربه‌ای است که تنها در یک بازی ویدیویی با آن روبرو خواهید شد.

اگر نمی‌توانید تا ماه آینده صبر کنید، اما ساکن شهر کلن آلمان هستید، می‌توانید زودتر از موعد این بازی را در نمایشگاه گیمزکام ببینید.همچنین از ظاهر بازی برمی‌آید که به شدت از فیلم تحسین شده‌ی Ex Machina به کارگردانی الکس گارلند، که اتفاقا درباره همین آزمایش تورینگ است، الهام گرفته باشد.

منبع: engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر