آسانخراشی با امکان تغییر شکل بسته به نیازهای ساکنان!

آسانخراشی با امکان تغییر شکل بسته به نیازهای ساکنان!
آسمانخراشی که قرار است تا سال 2020 میلادی در دبی به بهره‌برداری برسد امکان چرخش هریک از طبقات را برای ایجاد منظره‌ای تازه در پیش روی ساکنان، فراهم می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
تصور کنید که هر روز صبح با بیدارشدن از خواب، تصویری جدید را از آپارتمان و فضای اطراف آن پیش رو داشته باشید. این موضوعی است که دیوید فیشر، طراح ایتالیایی در جدیدترین طرح خود برای آسمان‌خراشی که قرار است تا سال 2020 میلادی در دبی بهره‌برداری شود درنظر گرفته است. 

این آسمان‌خراش با عنوان Dynamic Tower به ساکنان آن اجازه می‌دهد زاویه آپارتمان خود را برای دست‌یابی به بهترین چشم‌انداز ممکن، تغییر دهند. این امر با توجه به فراهم شدن زمینه برای چرخش 360 درجه‌ای هر یک از 80 طبقه این برج ممکن شده است. قابلیت چرخشی، تنها یکی از ده‌ها قابلیت این برج جذاب است زیرا داینامیک تاور از پنل‌های خورشیدی مخصوص به خود در کنار توربین‌های ادغام‌شده در ساختمان و آسانسور مخصوص حمل خودرو بهره‌مند شده است. آسانسورهایی که این امکان را فراهم می‌کنند تا ساکنان، خودروی خود را در کنار آپارتمانشان پارک کنند. با توجه به این قابلیت‌ها، قیمت بالای آپارتمان‌های این برج چندان جای تعجب ندارد. بدنیست بدانید هر واحد این برج، از 4 میلیون تا 40 میلیون دلار قیمت‌گذاری شده است. 
با تکمیل این آسمان‌خراش، دبی شهری که به داشتن ساختمان‌های سر به فلک کشیده شهرت دارد معماری جدیدی را پیش روی مشتاقان قرار خواهد داد. 

منبع: FlashyDubai
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر