آمار جدید توزیع اندروید منتشر شد | لالی‌پاپ در جایگاه اول

آمار جدید توزیع اندروید منتشر شد | لالی‌پاپ در جایگاه اول
در نهایت گوگل جدیدترین آمار توزیع مربوط به سیستم عامل اندروید را منتشر کرده است. با نقدستان همراه باشید تا نگاه دقیق‌تری به این آمار و ارقام آن داشته باشیم.
  • جدیدترین بازی ها
گوگل جدیدترین آمار مربوط به میزان توزیع سیستم عامل اندروید را منتشر کرده است. به نظر می‌رسد تنها تا 7 مارس سال جاری میلادی، 2.3 درصد از دستگاه‌ها از اندروید 6 مارشملو استفاده می‌کنند. از سویی دیگر، اندروید 4.4 با سهم 34.4 درصدی بر روشی گوشی‌هاش هوشمند و تبلت‌ها مشاهده می‌شود. در ادامه، هر دو نسخه از اندروید لالی‌پاپ (نسخه 5.0 و 5.1) به طور مجموع سهم 3.61 درصدی را در اختیار دارند.

این آمار مشخص می‌کند که هنوز هم 22.3 درصد از دستگاه‌ها از اندروید 4.1 تا 4.3 بهره می‌برند؛ نسخه‌ای که با نام جلی‌بین شناخته می‌شود. اما چیزی که هنوز هم باعث تعجب می‌شود، سهم 2.6 درصدی اندروید 2.3.3 تا 2.3.7 است که جینجربرد نام دارد. البته ماجرا از این نیز ترسناک‌تر است! چرا که بر اساس آمار رسمی، 2.3 درصد از دستگاه‌ها از اندروید 4.0.3 و 4.0.4 بهره می‌برند.هنگامی که پرچمداران شرکت‌هایی همچون ال‌جی و اچ‌تی‌سی در کنار دو دستگاه گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج روانه بازار شوند، بی‌شک آمار اندروید 6 بالاتر خواهد رفت. از سویی با عرضه این دستگاه‌ها، محصولاتی که از اندروید 5 یا 5.1 نیز بهره می‌برند بروزرسانی اندروید 6 را دریافت خواهند کرد.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر