آمازون از کارمند سابق خود به خاطر شغل جدید او در تارگت شکایت کرد

آمازون از کارمند سابق خود به خاطر شغل جدید او در تارگت شکایت کرد
شرکت بین‌المللی Amazon.com علیه یکی از مدیران اجرایی سابق خود طرح دعوی کرد. او اخیراً به‌عنوان مدیر زنجیره تأمین و مسئول تدارکات در مجموعه‌ی Target استخدام شد...
  • جدیدترین بازی ها
شرکت بین‌المللی Amazon.com علیه یکی از مدیران اجرایی سابق خود طرح دعوی کرد. او اخیراً به‌عنوان مدیر زنجیره تأمین و مسئول تدارکات در مجموعه‌ی Target استخدام شد. آمازون برای پیشگیری از لو رفتن اسرار تجارت اش دست به این کار زد.
آمازون در این شکایت اشاره‌کرده است که «آرتور والدز»، کارمند سابق این شرکت، تعهد خود مبنی بر عدم ورود به شرکت‌های رقیب را زیر پا گذاشته است. وی در زمان حضور در آمازون این توافق را امضا کرده بود.در شکایت عنوان‌شده است که جایگاه شغلی جدید او در Target ، توافق صورت گرفته را نقض می‌کند. طبق توافق، آرتور والدز تا 18 ماه پس از خروج از آمازون نباید وارد شرکت‌های رقیب می‌شد.
آمازون ادعا کرده است که والدز به اطلاعات محرمانه در رقابتی‌ترین حوزه‌ی کاری هر دو شرکت یعنی ارسال و حمل‌ونقل کالا دسترسی داشته است.
والدز مدیر عملیاتی آمازون بود، مسئولیت اصلی او گسترش زنجیره‌ی تأمین بین‌المللی شرکت بود.
در متن شکایت مشخصاً به زمان ترک شرکت آمازون توسط او اشاره‌ای نشده است. بااین‌وجود وکیل مدافع والدز به آمازون اطلاع داده است که وی در نهم فروردین در شرکت Target مشغول به کار خواهد شد.
به گفته‌ی «مالی اسنایدر»، سخنگوی تارگت : ما به‌طورجدی از هرگونه درز اطلاعات اختصاصی و محرمانه پیشگیری خواهیم کرد.

منبع: Reuters
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر