آموزش ایجاد GIF شخصی‌سازی شده با استفاده از صفحه‌کلید نرم‌افزاری Gboard

آموزش ایجاد GIF شخصی‌سازی شده با استفاده از صفحه‌کلید نرم‌افزاری Gboard
در صورتی که از نسخه جدید و البته بتای صفحه‌کلید نرم افزاری فوق‌العاده Gboard شرکت گوگل روی دستگاه اندرویدی خود استفاده می‌کنید احتمالا متوجه اضافه شدن قابلیت جدیدی برای ایجاد GIF یا همان تصاویر متحرک شخصی‌سازی شده در این نرم‌افزار شده‌اید. در این مطلب نگاهی به روند ایجاد GIF با این صفحه‌کلید خواهیم داشت.
  • جدیدترین بازی ها
Gboard به عنوان یکی از محبوب‌ترین صفحه‌کلیدهای نرم‌افزاری ویژه اندروید به قابلیت جدیدی مجهز شده است که در پرتو استفاده از آن امکان ایجاد GIF شخصی‌سازی شده وجود دارد. به این منظور کافی است با بازکردن صفحه‌کلید، آیکون ایموجی را لمس کنید. پس از آن کلید GIF را انتخاب کرده تا گزینه Make a GIF را شاهد باشید. با لمس این گزینه، وارد قسمتی خواهید شد که می‌توانید GIF مخصوص خود را بسازید.


با لمس گزینه Make a GIF، اپلیکیشن دوربین در مقابل شما قرار خواهد گرفت. به این ترتیب، امکان ساخت GIF با استفاده از دوربین پشتی یا جلویی برای شما فراهم شده و قبل از ضبط کامل نتیجه کار می‌توانید افکت‌هایی را هم اعمال کنید. با اتمام این مرحله، امکان ذخیره، ارسال یا انجام مجدد فرایند برای شما فراهم خواهد شد. 
این قابلیت در حال حاضر تنها در نسخه بتای اپلیکیشن صفحه‌کلید در دسترس قرار گرفته است اما انتظار می‌رود به تدریج در نسخه نهایی Gboard نیز شاهد اضافه شدن قابلیت یادشده باشیم.

منبع: androidauthority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر