آموزش خاموش کردن آیفون یا آیپد بدون استفاده از کلید پاور

آموزش خاموش کردن آیفون یا آیپد بدون استفاده از کلید پاور
در صورتی که به هردلیلی نظیر خرابی کلید پاور نمی‌توانید از این گزینه سخت‌افزاری برای خاموش کردن آیفون یا آیپد خود استفاده کنید، گزینه دیگری هم برای شما وجود دارد.
  • جدیدترین بازی ها
اگر کلید پاور گوشی شما از کار افتاده یا عملکرد معیوب آن، سدی است در برابر استفاده صحیح، پیشنهاد می‌کنیم با نقدستان همراه باشید تا راهکار جایگزینی را باهم مرور کنیم. 
برای بررسی این آموزش، فرض کنید کلید پاور گوشی شما کار نمی‌کند. همین امر باعث خواهد شد امکان استفاده از ترکیب کلید پاور و هوم برای ریست کردن گوشی هم ممکن نباشد. البته از آنجایی که آیفون 7 اپل از کلید مکانیکی بی‌بهره است تغییری در راهکارهای موجود در این زمینه ایجاد شده است. به عنوان مثال برای بازنشانی تنظیمات گوشی، کاربران می‌توانند کلید پاور را برای سه ثانیه نگه داشته و در حالی که همچنان این کلید را پایین نگه‌داشته‌اند، کلید کاهش میزان صدا را هم فشار دهند. حالا فرض کنیم که این راهکار هم قابل استفاده نیست و به دنبال گزینه دیگری هستید که گوشی را خاموش کنید.

در IOS 11 راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ای برای خاموش کردن گوشی‌های مجهز به این سیستم عامل وجود دارد. به این منظور کافی است به قسمت تنظیمات مراجعه کرده و با انتخاب گزینه General، در نهایت امر، گزینه Shut Down را با فونت آبی در قسمت پایین لمس کنید. حالا اسلاید پاور را به سمت راست بکشید تا گوشی خاموش کنید. 
با این تفاسیر، در صورتی که کلید پاور گوشی شما به هر دلیلی قابل استفاده نیست، کافی است از نصب بودن IOS 11 اطمینان حاصل کرده و از این راهکار نرم‌افزاری برای خاموش کردن گوشی استفاده کنید.

منبع: AppleInsider
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر