آموزش ذخیره استوریهای اینستاگرام روی گوشی‌های هوشمند

آموزش ذخیره استوریهای اینستاگرام روی گوشی‌های هوشمند
ذخیره استوری‌های اینستاگرامی دیگران در مواردی که با محتویاتی جذاب روبرو می‌شوید، گزینه‌ای کاربردی به حساب می‌آید. به این منظور می‌توانید از اپلیکیشن‌های ویژه‌ای برای ذخیره‌سازی این محتویات روی گوشی‌های هوشمند مجهز به اندروید و IOS استفاده کنید.
  • جدیدترین بازی ها
استوری‌های اینستاگرامی قابلیت‌ جذابی به حساب می‌آیند که با الگوبرداری از شبکه اجتماعی اسنپ چت در اینستاگرام توسعه یافته و به محبوبیت رسیده‌اند. استوری‌های اینستاگرامی شباهت زیادی با آنچه در قالب استوری‌های اسنپ چت شاهد هستیم دارند. به عنوان مثال، تمام دنبال‌کنندگان حساب کاربری شما می‌توانند این محتویات را مشاهده کرده و استوری‌ها برای مدت 24 ساعت در دسترس باقی می‌مانند. با وجود این، تفاوت‌های محدودی در این زمینه وجود دارد. به عنوان نمونه، در استوری‌های اینستاگرامی می‌توانید از گزینه ویدئوهای زنده (Live Videos) یا بومرنگ استفاده کنید. بومرنگ قابلیتی است که به شما امکان ایجاد تصاویر متحرک نظیر آنچه در فایل‌های GIF شاهد هستیم را خواهد داد. به بیان دقیق‌تر، با استفاده از بومرنگ می‌توانید کلیپ‌های کوتاهی را ایجاد کنید که بارها و بارها از نو پخش می شوند. 

با محبوب‌شدن استوری‌های اینستاگرامی، شاید برای شما هم این پرسش ایجاد شده باشد که چگونه می‌توان عکس‌ها یا ویدئوهایی که توسط دوستانتان در بخش استوری اینستاگرام قرار گرفته است را ذخیره کنید. این عمل در هر دو سیستم‌عامل اندروید و IOS ممکن خواهد بود اما برای اجرای آن باید اپلیکیشن‌های مخصوصی را برای گوشی خود دانلود و روی آن نصب کنید. 
در سیستم‌عامل IOS کافی است به اپ استور مراجعه کرده و اپلیکیشن IG Live را دانلود کنید. 

IG Live به شما کمک می‌کند تا به سادگی، حساب‌های کاربری اینستاگرامی محبوب خود را یافته و استوری‌های منتشر شده در آن‌ها را مشاده کنید. با حضور در محیط این اپلیکیشن، کافی است نام کاربری دوست یا آشنای خود را جستجو کنید. به این ترتیب می‌توانید تمامی پست‌های فعال در بخش Story حساب کاربری شخص را شامل عکس، ویدئو یا حتی کپشن، مشاهده کنید. با انتخاب عکس یا ویدئوی دلخواه می‌توانید گزینه Save را انتخاب کرده تا محتویات یادشده، به گالری گوشی شما اضافه شود. به این ترتیب، عکس یا ویدئوی دلخواه شما، ذخیره شده و در بخش گالری تصاویر به نمایش گذاشته خواهد شد. 

در سیستم عامل اندروید نیز کافی است اپلیکیشن Story Saver را به منظور ذخیره استوری‌های دیگران، دانلود و نصب کنید. با اجرای اپلیکیشن، باید وارد حساب کاربری اینستاگرامی خود شوید. پس از ورود، در صفحه اصلی می‌توانید تمامی استوری‌هایی را که دنبال‌کنندگان شما منتشر کرده‌اند مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید در نوار جستجو، نام کاربری دیگران را نیز جستجو کرده و در نهایت با انتخاب عکس یا ویدئوی انتشار یافته در بخش استوری حساب کاربری آن‌ها، گزینه Save را برای ذخیره استوری‌های منتخب روی گوشی هوشمند خود لمس کنید. به این ترتیب، تصاویر در پوشه Story Saver گوشی هوشمند شما ذخیره شده و از طریق اپلیکیشن گالری قابل مشاهده خواهند بود. از قابلیت‌های ویژه این اپلیکیشن می‌توان به امکان استفاده آسان و ذخیره‌سازی محتویات در سه گام ساده اشاره کرد. علاوه بر این می‌توانید از گزینه بازنشر تصاویر ذخیره‌شده، در حساب کاربری اینستاگرامی خود استفاده کنید. استوری‌های دانلود شده را می‌توان از طریق رابط کاربری برنامه، به طور مستقیم در فیس‌بوک یا توییتر نیز منتشر کرد. البته پیشنهاد می‌کنیم پیش از بازنشر استوری‌های دیگران، مجوزهای لازم را از آن‌ها کسب کنید. 


منبع: Destructoid
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر