آموزش: چگونه آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس را به راه‌اندازی مجدد مجبور کنیم؟!

آموزش: چگونه آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس را به راه‌اندازی مجدد مجبور کنیم؟!
در صورتی که آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس شما به هر دلیلی با ایجاد وقفه در عملکرد روبرو شده است یکی از راهکارهای موجود، استفاده از گزینه فورس ری‌استارت است.
  • جدیدترین بازی ها
مجبور کردن آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس به راه اندازی مجدد، روشی است که می‌تواند بروز مشکل در اجرای اپلیکیشن‌ها یا ایجاد وقفه در جابه‌جایی میان منوها را برطرف کرده و گوشی شما را به حالت پیشین بازگرداند. این روند در دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل، آسان است. به این منظور تنها کافی است ترکیب دو کلید را در گوشی پایین گرفته تا لوگوی اپل ظاهر شود. این راهکار، دیگر در آیفون 8 یا آیفون 8 پلاس قابل استفاده نخواد بود و به روندی تا حدودی پیچیده‌تر برای اجبار گوشی به راه‌اندازی مجدد نیاز خواهد بود. 
در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس می‌توانید با نگه داشتن کلید کناری به همراه کلید کاهش صدا برای مدتی تا ده ثانیه، لوگوی اپل را به منزله راه‌اندازی مجدد دستگاه مشاهده کنید. در آیفون‌های قدیمی‌تر می‌توانستید کلید هوم را به همراه کلید کناری (یا بالایی) یعنی کلید پاور نگه دارید تا پس از 10 ثانیه، لوگوی اپل مجددا روی صفحه‌نمایش نمایان شود. 

با توجه به روند جدیدی که برای فعال کردن گزینه درخواست کمک در مواقع اضطراری، در آیفون‌ 8 و آیفون 8 اپل درنظر گرفته شده است، این ترکیب برای مجبور کردن این دو گوشی هوشمند برای راه‌اندازی مجدد، قابل استفاده نخواهد بود. برای پیاده‌سازی این امر ابتدا باید به طور لحظه‌ای کلید افزایش میزان صدا را فشار دهید. پس از این، به‌طور لحظه‌ای، این‌بار کلید کاهش صدا را فشار دهید. حالا کلید کناری را به مدت 10 ثانیه فشار داده و نگه‌دارید تا لوگوی اپل روی صفحه‌نمایش ظاهر شود. 
اگرچه به‌خاطر سپردن ترکیب این کلیدها در نگاه اول ممکن است کمی سخت به‌نظر بیاید اما به مرور زمان می‌توانید آن را به خاطر بسپارید. این روند را می‌توانید در آیفون 10 نیز اجرا کنید. 

منبع: gadgethacks
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر