آنچه باید در مورد پهپاد گوپرو Karma بدانید + اولین تست ویدیویی

آنچه باید در مورد پهپاد گوپرو Karma بدانید + اولین تست ویدیویی
طی چند ماه گذشته شایعات زیادی پیرامون پهپاد گوپرو و مشخصات و عملکرد فوق‌‌العاده‌اش شنیده می‌شد. حالا در نمایشگاه فتوکینا 2016 این کمپانی بالاخره پهپاد کارما را معرفی کرده و آنرا "راه حلی کامل برای فیلمسازی" دانسته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پهپاد کارما با دوربین‌های گوپرو Hero 4 و Hero 5 قابل استفاده خواهد بود و هدف گوپرو ساخت پهپادی بوده است که به اندازه‌ای جمع و جور باشد تا بتوان آنرا در شرایط مختلف و در مکان‌های متفاوتی برای فیلمبرداری مورد استفاده قرار داد.

درون جعبه‌ی Karma یک گریپ وجود دارد که می‌توان آنرا به لرزشگیر (Gimbal) پهپاد متصل کرد تا با استفاده ازآن بتوان بر روی دست نیز ویدیوهایی بدون لرزش ضبط نمود. همچنین می‌توان این لرزشگیر را به اشیاء دیگر و یا خودرو نیز متصل کرد.

کنترلر کارما دارای صفحه نمایش یکپارچه است که علاوه بر تنظیمات، می‌توانید از آن برای مشاهده‌ی آنچه توسط پهپاد ضبط می‌شود نیز استفاده کنید. گوپرو می‌گوید Karma با در نظر داشتن کاربران تازه‌کار طراحی شده است. به همین دلیل دارای قابلیت بلند شدن و فرود خودکار است، همچنین قادر است مناطق پروازممنوع را تشخیص داده و از پرواز در اینگونه مناظق جلوگیری کند.
درصورتیکه ارتباط آن با کنترلر قطع گردد یا باتری آن رو به اتمام باشد، Karma به صورت خودکار به جای اولیه‌ی خود بر می‌گردد.

گوپرو کارما از 23 اکتبر سال 2016 به بازار عرضه خواهد شد. قیمت این پهپاد بدون دوربین 800 دلار، با پکیج Hero 5 Session حدود 1000 دلار و با پکیج Hero 5 Black حدود 1100دلار تعیین شده است.

گوپرو نمونه‌ی پروتوتایپ Karma را در اختیار فیلمساز و یوتیوبر معروف، Casey Neistat نیز قرار داده که می‌توانید تست جالب او از کارما را در ادامه مشاهده کنید:
Loading the MediaPack player...

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر