آپدیت اندروید 6 برای گوشی گلکسی A9 عرضه شد

آپدیت اندروید 6 برای گوشی گلکسی A9 عرضه شد
گوشی سامسونگ گلکسی A9، تنها در کشور چین عرضه شد و با عرضه آپدیت مارشملو برای آن، اولین گوشی از سری گلکسی A است که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کند. برای اخبار تکمیلی با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
صاحبان گوشی سامسونگ گلکسی A9 در چین، تنها کشوری که این گوشی 6 اینچی متالیک در آن منتشر شده، می‌توانند سیستم عامل گوشی خود را به اندروید  6.0 ارتقا دهند. این به‌روزرسانی در حال حاضر برای نسخه‌های آنلاکد این گوشی عرضه شده و طی هفته‌های آینده نسخه‌های اپراتورهای مختلف نیز عرضه می‌شوند.

البته، به گزارش وبسایت Sammobile، سامسونگ دو به‌روزرسانی متفاوت اندروید 6.0.1 را در هفته گذشته منتشر کرده است که تاریخ ساخت آن‌ها متفاوت است و آخرین نسخه با شماره ساخت A9000ZCU1BPE2 شناخته می‌شود. صاحبان نسخه باز شده گلکسی A9 احتمالا تا کنون، اعلان به‌روزرسانی سیستم عامل را دریافت کرده‌اند، در غیر این صورت با رفتن به تنظیمات گوشی می‌توانند این آپدیت جدید را دریافت کنند.کاربران، گزارش داده‌اند که این به‌روزرسانی، نسخه استاندارد سامسونگ از اندروید 6.0 است که شامل خصوصیات معمولی این سیستم عامل از جمله دسترسی‌های مجزای اپلیکیشن‌ها، Google Now on Tap و سیستم کنترل باتری Doze می‌شود.

در ابتدا، شاید خبر عرضه آپدیت اندروید 6.0 برای یک گوشی مختص چین، اهمیت زیادی نداشته باشد. اما باید توجه کرد که گلکسی A9، اولین گوشی از سری گوشی‌های گلکسی A است که این نرم‌افزار را دریافت می‌کند. پس می‌توان انتظار داشت که دیگر گوشی‌های این سری از جمله گلکسی A5 و گلکسی A7 نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت کنند.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر