آپدیت جدید اینستاگرام با امکان بازنشر پستهای حساب‌های کاربری عمومی در استوری کاربران دیگر

آپدیت جدید اینستاگرام با امکان بازنشر پستهای حساب‌های کاربری عمومی در استوری کاربران دیگر
به روزرسانی جدید اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا بتوانید پست‌های منتشر شده در حساب‌های کاربری پابلیک را در استوری‌های خود منتشر کنید.
  • جدیدترین بازی ها
اینستاگرام شبکه اجتماعی است که با عرضه به روزرسانی‌های پی در پی و پشت سر هم، به گزینه‌ای جذاب برای مشتاقان تبدیل شده است. هنوز چند روزی از انتشار قابلیت جدید Type نگذشته که در قالب آن کاربران می‌توانند فونت متن‌ها را تغییر دهند که به روزرسانی جدیدی پیش روی مشتاقان قرار گرفته است. 
در قالب به روزرسانی جدید، امکان بازنشر یا همان انتشار مجدد پست‌ها در اختیار کاربران قرار گرفته است. البته حساب‌های کاربری که قصد بازنشر پست‌هایشان را دارید باید عمومی یا پابلیک باشند و این قابلیت برای حساب‌های خصوصی قابل استفاده نیست. 

اینستاگرام در توضیح این قابلیت اعلام کرده کاربران می‌‌توانند پست‌های شما را به استوری‌های خود اضافه کنند. البته نام کاربری شما همچنان در کنار پست قرار خواهد گرفت. 
این راهکار، مشابه با قابلیتی است که در قالب استفاده از Regram در اختیار کاربران قرار گرفته بود. Regram اپلیکیشنی است که به کاربران امکان بازنشر عکس‌ها و ویدئوها را روی این پلتفرم به اشتراک‌گذاری تصویر خواهد داد. 

منبع: firstpost
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر