آپدیت جدید گوگل مپ و گوگل ارث: رزولوشن بیشتر، تصاویر زیباتر

آپدیت جدید گوگل مپ و گوگل ارث: رزولوشن بیشتر، تصاویر زیباتر
کاربران Google Earth و Google Map از آپدیت جدید این نرم‌افزارها بسیار خشنود خواهند شد. گوگل با همکاری ناسا اقدام به عرضه‌ی نقشه‌های ماهواره‌ای به مراتب باکیفیت‌تر از قبل کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
به لطف عکسهای بسیار باکیفیت ماهواره‌ی LandSat 8 سازمان فصایی ناسا، گوگل توانسته تصاویر ماهواره‌ای خود را به مراتب شارپ‌تر از قبل کند. این کمپانی به تازگی با استفاده از این عکسهای جدید، تصویری بدون ابر از کل زمین را ساخته است که شامل 700تریلیون پیکسل اطلاعات می‌شود.
نسخه‌ی قبلی این تصاویر در سال 2013 توسط LandSat 7 ثبت شده بودند، و تفاوت کیفیت بین تصاویر تولید شده توسط این دو ماهواره واقعاً قابل توجه است و می‌توانید این تفاوت را در عکس زیر از شهر نیویورک مشاهده کنید:

ماهواره‌ی LandSat 8 جزئیات بیشتری را همراه با رنگهایی واقعی‌تر ثبت می‌کند و قادر است در هر بار گذر 2برابر مدل قبلی عکس بگیرد. در کل گوگل در بین نزدیک به یک پتابایت اطلاعات تصویری ثبت شده توسط LandSat، 700تریلیون پیکسل بدون ابر را برای ساخت تصویر نهایی زمین مورد استفاده قرار داد.
به لطف استفاده از این فناوری جدید، تصاویر گوگل ارث هیچگاه تا این حد دقیق، شارپ و زیبا نبوده‌اند:برای اینکه این تصاویر جدید را مشاهده کنید، می‌توانید نرم‌افزارهای Google Earth و Google Map  خودتان را باز کنید و از این آپدیت گوگل لذت ببرید.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر