آپدیت سالگرد عرضه ویندوز در روز 12 مرداد عرضه می شود

آپدیت سالگرد عرضه ویندوز در روز 12 مرداد عرضه می شود
چندی پیش شرکت مایکروسافت تایید کرد که بزرگ‌ترین آپدیت سیستم عامل ویندوز 10، در روز سالگرد عرضه این سیستم‌عامل عرضه می‌شود. اکنون، جزئیات دقیق‌تری از تاریخ دقیق انجام این کار اعلام شده است. با نقدستان و جزئیات بیشتر از این به‌روزرسانی نرم‌افزاری همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از گذشت چندماه از عرضه جدیدترین سیستم‌عامل مایکروسافت، یعنی ویندوز 10، این شرکت رسما تایید کرد که بزرگ‌ترین به‌روزرسانی نرم‌افزاری این سیستم‌عامل «آپدیت سالگرد عرضه» نام خواهد داشت که در تابستان سال جاری میلادی عرضه می‌شود. هنوز تاریخ دقیق و رسمی توسط مایکروسافت تایید نشده است، اما در پستی که اخیرا توسط بلاگ مایکروسافت منتشر شده بود، احتمالا این به‌روزرسانی در تاریخ 12 مرداد عرضه می‌شود.

این پست که روزگذشته در بلاگ مایکروسافت منتشر شده بود، عنوان «مایکروسافت زمان عرضه به‌روزرسانی سالگرد عرضه ویندوز 10 را 12 مرداد اعلام کرده است» به همراه داشت، اما به سرعت از بلاگ مایکروسافت حذف شد. البته، برخی از کاربران قادر بودند تا پیش از پاک شدن این پست، آن را مشاهده کنند و اطلاعات جالبی از آن به دست بیاورند. بنابر اطلاعات قبلی، آپدیت ویندوز در سالگرد عرضه، ویژگی‌های جدیدی را به این سیستم‌عامل می‌آورد. در کنار بهبودهای کلی و رفع بسیاری از باگ‌ها، ویژگی‌هایی همچون مایکروسافت اج، ویندوز هلو، ویندوز اینک و کورتانا، از قابلیت‌های این آپدیت هستند.البته مشاهده این پست در بلاگ مایکروسافت و حذف شدن آن، می‌تواند این موضوع را مشخص کند که به‌زودی، مایکروسافت رسما جزئیات بیشتری را از تاریخ دقیق عرضه این نسخه اعلام خواهد کرد. باید گفت بسیاری از کاربران ویندوز 10، که اکنون تعدادشان از مرز 300 میلیون عبور کرده است، در انتظار دریافت این نسخه هستند تا سیستم‌عاملی غنی‌تر، بهتر و البته بهبودیافته‌تر داشته باشند.

همان‌طور که از نام این آپدیت نیز متوجه می‌شویم، مایکروسافت قصد دارد آن را به عنوان بزرگداشت عرضه ویندوز 10 درنظر بگیرد. ویندوز 10، سال گذشته در تاریخ 29 جولای عرضه شد و اکنون به‌روزرسانی آن ممکن است در تاریخ 2 اوت عرضه شود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر