آیا آپدیت سالانه ویندوز 10 وب کم ها را از کار می اندازد؟

آیا آپدیت سالانه ویندوز 10 وب کم ها را از کار می اندازد؟
جدیدا گزارش شده است افرادی که آپدیت جدید ویندوز 10 را نصب کرده‌اند، نمی‌توانند از وبکم خود استفاده کنند. آیا آپدیت جدید ویندوز 10 این سیستم عامل را دچار مشکل می‌کند؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر دارای یک وبکم هستید و ویندوز خود را نیز به تازگی آپدیت کرده‌اید و متوجه شده‌اید که نمی‌توانید از وبکم خود استفاده کنید، نگران نباشید. وبکم شما مشکلی ندارد و اشکال از آخرین نسخه بروزرسانی ویندوز 10 است.

در آپدیت جدید ویندوز، مایکروسافت دیگر اجازه اجرای استریم‌های با فرمت MJPEG یا H264 را نمی‌دهد و تنها انکودینگ YUY2 قابل اجرا است. این اقدام کاملا عمدی بوده و مایکروسافت برای جلوگیری از ضبط استریم‌های وبکم توسط کاربران، فرمت‌های قابل پشتیبانی را محدود کرده است.



همچنین، تعدادی از کاربران گزارش داده‌اند که هنگام استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند اسکایپ، تصویر فرستاده شده از وبکم فریز می‌شود. مایکروسافت اعلام کرده که مشغول کار روی این مشکل است و در آپدیت ماه سپتامبر آن را برطرف خواهد کرد.

البته مشکلات ایجاد شده برای وبکم‌ها با دستکاری رجیستری ویندوز قابل رفع هستند اما توصیه می‌شود که اگر با رجیستری ویندوز آشنایی کافی ندارد، بهتر است آن را دستکاری نکنید.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر