آیا اپلیکیشن پشتیبانی شرکت اپل به زودی عرضه خواهد شد؟

آیا اپلیکیشن پشتیبانی شرکت اپل به زودی عرضه خواهد شد؟
معمولا اگر با مشکلی در یکی از دستگاه‌های شرکت اپل مواجه شوید، احتمالا اولین راهی که به ذهن شما می‌رسد بررسی فروم‌ها یا دیگر سایت‌ها است. اما آیا اپل راهکاری برای این موضوع پیدا کرده است؟
  • جدیدترین بازی ها
معمولا اگر در سایت‌ها یا حتی تماس با پشتیبانی شرکت‌های گوناگون به راه حل دست پیدا نکنیم، باید به ناچار راهی فروشگاه نزدیک به محل خود شویم. اما به نظر می‌رسد شرکت اپل راهکاری را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به محصولات خود پیدا کرده است.

بر اساس اطلاعات موجود، شرکت اپل به راه حلی دست پیدا کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند به راحتی و آسانی، پشتیبانی مناسبی را پیرامون محصولات این شرکت دریافت کنند. بر اساس تصاویری که از طرف Sonny Dickson برای uSwitch Tech تهیه شده است، اپل درحال حاضر برروی اپلیکیشنی کار می‌کند که به کاربران دستگاه‌های Ios اجازه می‌دهد راه حل مشکلات خود را سریع‌تر از گذشته پیدا کنند.بر اساس این گزارش، این اپلیکیشن در ابتدا از کاربران می‌خواهد تا به سوالاتی ابتدایی درمورد مشکل خود پاسخ بدهند. همچنین در این برنامه راهکارهایی برای برطرف کردن مشکل توسط خود کاربر در نظر گرفته شده است. اگر این بخش نیز مشکل شما را برطرف نکرد، می‌توانید با یکی از متخصصات شرکت اپل قرار ملاقات بگذارید، دستگاه را برای تعمیر بفرستید یا مستقیما با خود شرکت اپل برای پشتیبانی تماس بگیرید.

هنوز اطلاعات بیشتری از این برنامه در دسترس نیست. آیا این اپلیکیشن به صورت پیش‌فرض برروی سیستم عامل Ios می‌شود؟ یا شاهد حضور آن در اپ استور به صورت مجزا خواهیم بود؟ باید منتظر ماند و دید.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر