آیا اپل واچ مجهز به دوربین خواهد شد؟

آیا اپل واچ مجهز به دوربین خواهد شد؟
تا کنون استفاده از دوربین در ساعت‌های هوشمند چندان کاربردی نبوده است. اکنون با توجه به طرحی که از اپل فاش شده، به نظر می‌رسد که این کمپانی نیز مشغول کار روی دوربین برای ساعت هوشمند خود است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اپل چه زمانی نسل دوم ساعت‌های هوشمند خود را عرضه خواهد کرد؟ ماه‌هاست که شایعاتی پیرامون یک اپل واچ جدید شنیده می‌شود و در حالی که اخباری به جز کاهش قیمت این گجت پوشیدنی و بند جدید آن در دسترس نیست، هنوز امیدواریم که تا پایان سال شاهد اپل واچ جدید باشیم. اما انتظار چه تغییراتی را باید داشته باشیم؟ به تازگی طرح‌هایی از اپل واچ 2 منتشر شده که خبر از پیشرفت‌های جدیدی در ساخت این ساعت هوشمند می‌دهند.

یکی از شایعات مطرح شده درباره اپل واچ 2، مجهز شدن آن به دوربین است. دوربین در ساعت‌های هوشمند تا کنون چندان ویژگی موفقیت آمیزی نبوده است اما شاید اپل بتواند از دوربین‌ها به بهترین شکل در ساعت هوشمند خود استفاده کند. استفاده‌های احتمالی آن شامل فیس تایم و اسکن بارکد می‌شود.

در دیاگرامی که از رابط کاربری یک ساعت هوشمند گرفته شده، بلوکی برای دوربین دیده می‌شود. شاید این دیاگرام نشان بدهد که اپل مشغول بررسی کارکرد دوربین در ساعت هوشمند است اما دلیل برای وجود داشتن دوربین نمی‌شود. احتمال دارد که این تنها مربوط به دکمه‌ای برای کنترل دوربین آیفون باشد. طرح دیگر اپل، مربوط به دکمه Crown در اپل واچ است. البته نکته قابل توجه خود کراون نیست و بلکه دیگر دکمه‌های موجود در این طرح است. در اپل واچ موجود، تنها یک دکمه دیگر، زیر کراون، در قسمت راست اپل واچ وجود دارد اما در این طرح ما چند دکمه نیز در سمت چپ اپل واچ مشاهده می‌کنیم.البته در طرح دوم نیز دوربینی دیده نمی‌شود پس آیا این دو طرح در اپل واچ 2 به کار گرفته خواهند شد؟ در حال حاضر نباید زیاد امیدوار بود زیرا شرکت‌هایی چون اپل، روزانه طرح‌های زیادی را بررسی کرده و کنار می‌گذارند اما قطعا وجود این دو ویژگی در اپل واچ 2 هیجان انگیز خواهد بود.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر