آیا این بیلد نسخه نهایی بروزرسانی ویندوز 10 خواهد بود؟

آیا این بیلد نسخه نهایی بروزرسانی ویندوز 10 خواهد بود؟
بر اساس گزارش‌ها و سرنخ‌های موجود، بروزرسانی ویندوز 10 در چند روز آینده برای دارندگان سیستم عامل ویندوز 8.1 موبایل عرضه می‌شود. اکنون دو تصویر جدید دیگر منتشر شده است که این موضوع را بار دیگر تایید می‌کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به آرامی درحال نزدیک‌تر شدن به زمان عرضه بروزرسانی ویندوز 10 موبایل به صورت OTA هستیم. این بروزرسانی که برای گوشی‌های ویندوز 8.1 عرضه می‌شود، قرار است ویندوز 10 و ویژگی‌های جدید آن را برای این کاربران به ارمغان بیاورد. اکنون یکی از اعضای حلقه Fast در گروه ویندوز اینسایدر (Windows Insider) توانسته اعلان دریافت این بروزرسانی در گوشی لومیا 520 خود را دریافت کند. با توجه به گفته‌های او، نوع ارائه شدن این بروزرسانی و اعلان آن، بسیار رسمی‌تر از گذشته است. این بیلد که با شماره 10586.164 به دست او رسیده، احتمالا نسخه نهایی ویندوز 10 باشد که در اختیار کاربران ویندوز 8.1 قرار می‌گیرد.

از آن‌جایی که این بیلد برای کاربران گوشی‌های لومیا 950، لومیا 950 اکس‌ال، لومیا 550 و لومیا 650 نیز ارسال شده است، انتظار داریم نهایی بودن آن حقیقی باشد. پس این بدان معنی خواهد بود که با عرضه بروزرسانی ویندوز 10 موبایل به صورت OTA، دیگر فاصله زیادی نداریم.البته باید به یاد داشت که به گفته مایکروسافت، برخی از گوشی‌های لومیا پیش از دریافت بروزرسانی ویندوز 10، به دریافت فریم‌ور اختصاصی نیاز دارند. پس باید ابتدا در انتظار آن باشند. درصورتی که باید نوعی هیجان از کاربران در این بین وجود داشته باشد، به نظر نمی‌رسد آن‌ها این هیجان را احساس کنند؛ چرا که به عقیده بسیاری از افراد، مایکروسافت نیز برای انجام این کار بی‌علاقه است.

بسیاری از کارشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که وقتی صحبت از گوشی‌های هوشمند به میان بیاید، ساتیا نادلا رئیس مایکروسافت و پانوس پانای مدیر بخش سرفیس، کمی به آن بی‌توجه هستند. البته به گفته تعدادی از منابع آگاه، بی‌توجهی آن‌ها به سری لومیا به معنی تمرکز بر روی سرفیس فون است؛ گوشی هوشمند و قدرت‌مندی که انتظار داریم در سال جاری عرضه شود.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر