آیا این نیسان آرمادای 2017 است؟

آیا این نیسان آرمادای 2017 است؟
نیسان آرمادا از سال 2003 تا کنون به عنوان نیسان پاترول آمریکا شناخته شده در حالی که نیسان آرمادای کنونی روی پلتفرم وانت پیکاپ فول سایز «تایتان» ساخته شده است، مدل جدید سال 2017 ذاتاً نسخه ی آمریکایی سازی شده ی نیسان پاترولی است که در آن طرف اقیانوس ها عرضه می شود. پاترول از گذشته در بازار آمریکا، با برند لوکس اینفینیتی به اسم QX80 عرضه می شد...
  • جدیدترین بازی ها
نیسان آرمادا از سال 2003 تا کنون به عنوان نیسان پاترول آمریکا شناخته شده در حالی که نیسان آرمادای کنونی روی پلتفرم وانت پیکاپ فول سایز «تایتان» ساخته شده است، مدل جدید سال 2017 ذاتاً نسخه ی آمریکایی سازی شده ی نیسان پاترولی است که در آن طرف اقیانوس ها عرضه می شود. پاترول از گذشته در بازار آمریکا، با برند لوکس اینفینیتی به اسم QX80 عرضه می شد هر دو ماشین که بر خلاف اغلب شاسی بلند های مدرن، به صورت بدنه روی شاسی نردبانی ساخته شده اند؛ از بغل شبیه به هم هستند. به جلوی آرمادای جدید که نگاه می کنیم با طرح جلو پنجره ی آشنایی روبه رو می شویم، سپر ها به نظر محکم و مقاوم می آیند، چراغ های تیز تر با لامپ ال ای دی هم قابل تشخیص هستند.
http://lln.mnmcdn.com/photos/content/january2016/thumbnailsnew/nissan-armada-2017-leak-1_653.jpg

جزئیات فنی  در خصوص این ماشین هنوز به جایی درز نکرده است. اما انتظار می رود آرمادا با حدود 3 تن وزن از لحاظ فنی تشابه زیادی با اینفینیتی خویشاوند خود داشته باشد. یعنی قدرت از موتور وی هشت 400 اسب بخاری با گشتاور 413 پوند-فیت، توسط یک گیربکس اتوماتیک 7 سرعته به هر چهار چرخ منتقل می شود. این اس یو وی توانایی کشیدن 3.9 تن بار را دارد.
نیسان واکنشی در خصوص این گزارش نشان نداده است. اگر این شایعه به واقعیت تبدیل شود، به دنبال رونمایی آرمادای جدید در یک نمایشگاه بزرگ پیش رو باشید. احتمال می رود که فروش جهانی تا پایان سال شروع شود.

منبع: Leftlanenews
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر