آیا باتری بزرگ‌تر در Galaxy S7 باعث شارژدهی بیشتر آن شده است؟

آیا باتری بزرگ‌تر در Galaxy S7 باعث شارژدهی بیشتر آن شده است؟
دو پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی S7 و S7 Edge هر دو نسبت به نسل قبلی باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر دارند. اما در عمل، شارژدهی تفاوت چندانی نداشته. دلیل این موضوع چیست؟ با نقدستان همراه شوید تا دلیل را بررسی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
ظرفیت باتری این دو گوشی به ترتیب 450 و 1000 میلی‌آمپر ساعت نسبت به قبل بیشتر شده. اما در عمل، شارژدهی تفاوت چندانی نداشته. دلیل این موضوع چیست؟ سامسونگ در چیپست Exynos 7420 موفق شده بود مصرف انرژی را بسیار بهینه کند، اما در چیپست جدید این کمپانی یعنی اگزینوس 8890 مصرف دیگر مانند قبل بهینه نیست و سیاست سامسونگ تغییر کرده است. به جدول زیر توجه کنید:

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، Galaxy S7 در حالت عادی و استفاده معمولی حدود 67 درصد از مدل قبلیش انرژی بیشتری مصرف می‌کند. اما جالب اینکه در مواقع پرمصرف، عملکرد S7 بهتر از S6  است. درمجموع اما گلکسی اس 6 نسبت به اس 7 حدود 15 درصد بهینه‌تر انرژی مصرف می‌کند.
در مورد عمر باتری اما نتایج به‌صورت زیر است:

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، نتایج گویای این است که Galaxy S7 در مقایسه با سایر رقبا عملکرد بهتری دارد و تنها از Huawei Mate 8 که دارای باتری‌ای با ظرفیت 4000 میلی‌آمپر ساعت است عملکرد ضعیف‌تری داشته است. نظر شما در مورد عملکرد باتری این گوشی چیست؟

منبع: NotebookCheck
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر