آیا سامسونگ نمایشگرهای تخت را کنار خواهد گذاشت؟

آیا سامسونگ نمایشگرهای تخت را کنار خواهد گذاشت؟
با عرضه گوشی گلکسی نوت 7، سامسونگ نشان داد که علاقه خاصی به نمایشگرهای منحنی دارد. آیا مدل بعدی گلکسی S نیز تنها با نمایشگر منحنی عرضه خواهد شد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در سال‌های گذشته، سامسونگ همواره، سری گلکسی S را در دو مدل با نمایشگر تخت و با نمایشگر منحنی ارائه کرده است. اما وبسایت SamMobile، ادعا می‌کند که سامسونگ به زودی تولید نمایشگرهای تخت را برای سری گلکسی S متوقف خواهد کرد.

بنا به گفته‌های آقای دینگ جین که (Ding-Jin Koh)، سامسونگ تصمیم دارد تا نمایشگر منحنی را به عنوان نمایشگر اصلی گوشی‌های خود و مخصوصا سری گلکسی S بدل کند. سامسونگ، با ارائه گوشی گلکسی نوت 7، با نمایشگر منحنی، این ایده را به آزمایش گذاشته است.یک تحلیل‌گر بازار موبایل مدعی شده است که سامسونگ، هنوز برای استفاده از نمایشگرهای منحنی تصمیم قطعی نگرفته است و آن‌ها منتظر نمایش گوشی گلکسی نوت 7 و میزان استقبال از آن هستند. اگر گلکسی نوت 7، انتظارات سامسونگ را برآورده کند، در آینده نزدیک، احتمالا گوشی‌های پرچمدار سامسونگ تنها با نمایشگر منحنی عرضه خواهند شد.
از نظر اقتصادی نیز، عرضه تنها یک مدل، برای سامسونگ به صرفه‌تر خواهد بود. اما آیا عرضه سری گلکسی S با نمایشگر منحنی، نظر مشتریان را جلب خواهد کرد؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر