آیا سامسونگ گوشی‌ های تاشو را به بازار ارائه خواهد کرد؟

آیا سامسونگ گوشی‌ های تاشو را به بازار ارائه خواهد کرد؟
تکنولوژی نمایشگر‌های تاشو، به سرعت در حال پیشرفت است. شرکت‌های مختلف موبایل‌سازی تصمیم دارند تا فعالیت‌های خود را در این زمینه بیشتر کنند و از یکدیگر پیشی بگیرند. اما سامسونگ چه برنامه‌ای برای گوشی‌های هوشمند تاشو دارد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پیش از این شایعاتی شنیده می‌شد که سامسونگ تصمیم دارد در سال 2017 یک گوشی تاشو را به بازار بفرستد. کمی بعد، وبسایت بلومبرگ (Bloomberg) بر اساس گزارشات منابع درونی سامسونگ، این شایعه را تأیید کرد و فراموش نکنیم که پیش از این نیز طرح‌هایی مربوط به گوشی‌های تاشو به نام این شرکت کر‌ه‌ای ثبت شده بود.

و در نهایت، در جریان کنفرانس موبایل Rutberg’s Future، گرگوری لی (Gregory Lee)، مدیرعامل کمپانی سامسونگ تأیید کرد که این شرکت، گوشی‌های هوشمند تاشو را در دستور کار خود قرار داده و به زودی از آن‌ها پرده‌برداری خواهد کرد.بنا به گفته‌های لی، باید در آینده‌ای بسیار نزدیک منتظر این گوشی‌های جدید باشیم. البته سامسونگ باید با قدرت در این عرصه ظاهر شود. شرکت‌های رقیب به سرعت مشغول پیشروی در عرصه گوشی‌های تاشو هستند. اوپو (Oppo) نمونه‌هایی از یک گوشی تاشو را نمایش داده و لنوو نیز چندی پیش از یک تبلت تاشو و یک گوشی هوشمند خم شونده رونمایی کرد.

می‌دانیم که سامسونگ تکنولوژی لازم برای ساخت این گوشی‌های هوشمند را دارد و فقط باید منتظر بمانیم تا آن‌ها را در بازار ببینیم. اما آیا این تکنولوژی توفیقی در بازار موبایل خواهد داشت؟
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر