آیا شیشه پشتی نکسوس 6P به راحتی شکسته می‌شود؟

آیا شیشه پشتی نکسوس 6P به راحتی شکسته می‌شود؟
به نظر می‌رسد مشکلات گوشی نکسوس 6P تمامی ندارد. در جدیدترین واکنش دارندگان این محصول، گزارشاتی مبنی بر شکستن شیشه پشتی این دستگاه با ضرباتی کوچک به گوش می‌رسد.
  • جدیدترین بازی ها
هنوز زمان زیادی از عرضه نکسوس 6P توسط هوآوی نمی‌گذرد، اما میزان شکایت‌ها از این محصول بسیار بالا است. چند روز پیش بود که انتشار ویدئویی از خم شدن این محصول، به اشکالات فنی در ساختار بدنه این دستگاه اشاره می‌کرد. اما موضوعی که اکنون خشم کاربران را درباره این محصول زیاد کرده است، مقاومت پایین شیشه پشتی این دستگاه است. بر اساس گفته‌های تعدادی از کاربران در Reddit، این قسمت از دستگاه با ضربه‌های کوچک و در بعضی مواقع به صورت خود به خود، در هم می‌شکند. البته درباره خم شدن این محصول، بسیاری استفاده نادرست از پوشش گوریلا گلس 4 را مقصر می‌دانند. به عقیده آن‌ها، چنین امری باعث می‌شود تا فشار بیش از اندازه به بدنه این محصول، آن را به راحتی خم کند.چند سال پیش و با عرضه نکسوس 4، شرکت ال‌جی نیز با مشکل  خرد شدن شیشه پشتی دستگاه مواجه شد. البته پس از به وجود آمدن این موضوع، ال‌جی قطعه کوچکی به دستگاه اضافه کرد تا از تماس مستقیم شیشه با بدنه این محصول جلوگیری کند. البته مشخص نیست چنین راه حلی بتواند مشکل فعلی نکسوس 6P را برطرف کند.

با توجه به رخ دادن اینگونه حوادث و زیر سوال رفتن کیفیت ساخت نکسوس 6P، باید در انتظار بیانیه‌ای رسمی از سوی هوآوی باشیم تا پاسخی قانع‌کننده درباره ابهامات ایجاد شده به خریداران این محصول ارائه کند. باید منتظر ماند و دید نکسوس ال‌جی چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر