آیا عرضه بازی Final Fantasy 15 با تاخیر مواجه شده است؟

آیا عرضه بازی Final Fantasy 15 با تاخیر مواجه شده است؟
درحال حاضر میلیون‌ها نفر در سراسر جهان منتظر هستند تا بازی Final Fantasy 15 را تجربه کنند؛ عنوانی که قرار است طرفداران مجموعه فاینال فانتری را به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز دیگر ببرد. اما سوال اصلی اینجاست: آیا عرضه این عنوان پرطرفدار با تاخیر مواجه شده است؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
هم‌اکنون طرفداران سری محبوب فاینال فانتزی در انتظار تجربه جدیدترین نسخه این مجموعه، یعنی عنوان Final Fantasy 15 هستند. اما در روزهای اخیر، گزارش‌های مختلفی از سوی منابع گوناگون منتشر شده است که به تاخیر در عرضه این بازی اشاره می‌کند. بر اساس اطلاعات جدید، بازی نقش آفرینی شرکت Square Enix در تاریخ 29 نوامبر – 8 آذر عرضه می‌شود. درواقع این موضوع با توجه به گفته‌های یک منبع در شرکت GameStop مشخص شده است. 

این گزارش می‌گوید پوسترهای تبلیغاتی و دیگر موارد تجاری برای این بازی از راه رسیده‌اند، اما دستور العمل‌های موجود که همراه این محموله جدید قرار دارد، به این نکته اشاره می‌کند که تا قبل از یکشنبه (14 آگوست) نباید از این موارد استفاده شود. پس احتمال دارد به‌زودی شاهد عرضه یک بیانیه مطبوعاتی از سوی Square Enix باشیم که تاخیر در عرضه Final Fantasy 15 را رسما تایید خواهد کرد. 

البته در ادامه موضوع از این نیز جالب‌تر شده است. وب‌سایت Gematsu – که پیش از اعلام رسمی عرضه بازی در 30 سپتامبر آن را فاش کرده بود – تایید می‌کند که گزارش وب‌سایت Gamnesia، مبنی بر تاخیر در عرضه بازی Final Fantasy 15، کاملا صحت دارد. به نظر می‌رسد منبع این گزارش، همان منبعی است که پیش از این عرضه بازی در 30 سپتامبر را تایید کرده بود؛ موضوعی که چند روز بعد توسط Square Enix نیز رسما اعلام شد. 

وب‌سایت فروشگاه GameStop هم‌چنان تاریخ عرضه Final Fantasy 15 را 30 سپتامبر ذکر می‌کند. به‌علاوه، نباید فراموش کرد که گزارش وب‌سایت Gamnesia – که به از راه رسیدن متریال جدید تبلیغاتی برای این بازی اشاره کرد – شامل هیچ تصویری از تاریخ عرضه جدید بازی نیست. درحال حاضر نمی‌توان صحت این گزارش را کاملا تایید کرد، اما اگر واقعا تاخیری در عرضه Final Fantasy 15 به وجود آمده باشد، به‌زودی از آن باخبر خواهیم شد. 

اما موضوع به همین‌جا ختم نمی‌شود. ساعاتی پیش وب‌سایت Kotaku نیز رسما تایید کرد که بر اساس شنیده‌های تازه از منابع مورد اطمینان خود، ماجرای تاخیر در عرضه Final Fantasy 15 صحت دارد. کوتاکو ادعا می‌کند که با دیدن تبلیغات جدید بازی، باید در انتظار تاخیر چندماهه آن باشیم.
منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر