آیا لندن مقصد بعدی ماشین‌های خودران گوگل است؟

آیا لندن مقصد بعدی ماشین‌های خودران گوگل است؟
همانطوری که می‌دانید گوگل مشغول آزمایش ماشین‌های خودران است و بر کسی پوشیده نیست که این خودروها باید در تمام شرایط قابل اعتماد و ایمن باشند، مسئولین شهر لندن هم با این نظر موافق هستند و از تمایل خود برای انتخاب به عنوان محل آزمایشات آینده گوگل می‌گویند.
  • جدیدترین بازی ها
ایزابل ددرینگ، معاون حمل و نقل شهرداری لندن، در گفتگو اخیر خود با وب‌سایت روزنامه گاردین گفته است که مقامات عالی‌رتبه حمل و نقل شهر با مدیران گوگل درباره ایده آزمایش ماشین‌های خودران این شرکت در شهر لندن صحبت کرده‌اند. ددرینگ می‌گوید:
ماشین‌های خودران باید در شهرهای بزرگ کار کنند، پس چرا ما از الان شروع به آزمایش نکنیم؟ گوگل می‌گوید تمرکز آنها بر ایالات متحده است، اما دیر یا زود به فکر آزمایش در شهرهای دیگر خواهند افتاد، پس ما در حال گفتگوهای فعال با گوگل هستیم.

او در ادامه می‌گوید، آنها مذاکرات خود با مدیران گوگل را از چند هفته پیش آغاز کرده‌اند اما این گفتگوها همچنان در مراحل اولیه هستند و شهر لندن در صورتی که گوگل در آبنده قصد آزمایش ماشین‌های خودران خود در دیگر کشورها را داشته باشد، مشتاق همکاری با گوگل است.

هنوز مشخص نیست این مذاکرات به کجا برسند، اما بدون شک شهر لندن یکی از شهرهای پرترافیک جهان است و می‌تواند برای آزمایش میزان قابل اعتماد بودن ماشین‌های خودران محل مناسبی باشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر