آیا مشکلات سرور پریسما حل خواهد شد؟

آیا مشکلات سرور پریسما حل خواهد شد؟
حتما شما هم نام اپلیکیشن پریسما را شنیده‌اید. این اپلیکیشن به تعداد زیادی فیلتر برای ویرایش عکس‌های شما به سبک نقاشی‌های معروف دسترسی دارد و چنان محبوبیتی پیدا کرده که در یکی دو روز گذشته، سرورهای آن از کار افتاده بودند. آیا مشکلات سرور پریسما حل خواهند شد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پریسما (Prisma) اپلیکیشنی است که با استفاده از یک الگوریتم پیچیده هوش مصنوعی، عکس شما را تبدیل به نقاشی می‌کند. اگر، به هر نحوی، تا کنون نام این اپلیکیشن به گوش شما نخورده است، می‌توانید بهصفحه اختصاصی این اپلیکیشن در وبسایت نقدستان رجوع کرده و نقد اختصاصی ما را بخوانید.

بدون شک پریسما یکی از داغ‌ترین اپلیکیشن‌های سال است که پس از موفقیت چشم‌گیری که روی آیفون داشت، چند روز پیش برای اندروید عرضه شد و محبوبیت آن به حدی رسید که سرورهای این اپلیکیشن دچار مشکل شده‌اند. مشکلی شخصا شاهد آن بودم و این اپلیکیشن برای بیشتر از یک روز غیر قابل استفاده بود. طی این مدت، کاربران با پیامی از طرف اپلیکیشن مبنی بر استفاده بیش از حد از سرورهای این اپلیکیشن دریافت کرده‌اند.وبسایت فندروید (Phandroid)، به همین دیل با مسئولین اپلیکیشن پریسما ارتباط برقرار کرده و نظر آن‌ها را راجع به این مشکل و زمان حل آن پرسیده است.

فندروید: بسیاری از کاربران از روند کند پردازش تصاویر و اعلام خطای برنامه شکایت دارند. چه زمانی این مشکلات حل خواهند شد؟
پریسما: طی یکی دو روز آینده.
فندروید:  بسیاری از کاربران ما دوست دارند بداند که چرا پردازش تصاویر روی گوشی‌های آن‌ها انجام نمی‌گیرد و آنلاین است. می‌توانید کمی درباره روند پردازش تصاویر و دلیل انجام آن روی سرورهای خودتان به جای پردازش روی گوشی‌های هوشمند توضیح دهید؟
پریسما: این پردازش به پردازنده گرافیکی بسیار قدرتمندی نیاز دارد و گوشی‌های هوشمند چنین قدرتی را در حال حاضر ندارند.
فندروید: آیا برنامه‌ای برای افزایش امکانات ویرایش پایه به پریسما وجود دارد؟
پریسما: هم بله و هم خیر.
فندروید: آیا برنامه‌ای برای امکان استفاده از کل تصویر به جای نسبت 1:1 وجود دارد؟
پریسما: بله در آینده این امکان فراهم خواهد شد.

البته شب گذشته، آپدیتی برای اپلیکیشن پریسما عرضه شد که تا حدودی این مشکلات سرور را برطرف کرده است، اما باز هم زمانی نسبتا زیاد برای پردازش هر تصویر نیاز است و باید منتظر آپدیت‌های بعدی پریسما باشیم. همچنین با ارائه ویژگی‌ها و امکانات جدید به اپلیکیشن پریسما، به زودی باید شاهد موج جدیدی از تصاویر ویرایش شده در اینستاگرام باشیم.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر