آیا می‌خواهید مردم به تبلیغات شما توجه نشان دهند؟

آیا می‌خواهید مردم به تبلیغات شما توجه نشان دهند؟
بهترین روش برای تجارت‌های مختلف در جهت دست یافتن به مشتری‌هایی که هنوز به آن‌ها نرسیده‌اند چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
بهترین روش برای تجارت‌های مختلف در جهت دست یافتن به مشتری‌هایی که هنوز نتوانستند به آن ها برسند چیست؟  تزریق جلوه‌ی شخصی و خصوصی مصرف‌کنندگان به آن تجارت بسیار کارساز خواهد بود.


تبلیغات معطوف به بستر فرهنگی، یعنی تبلیغ‌هایی که مصرف‌کنندگان را بر اساس آنچه جست‌وجو کرده بودند، هدف قرار می‌دهند؛ برخلاف تبلیغ‌های سنتی که بینندگان یک شبکه‌ی به‌خصوص را خطاب قرار می‌دهند.  طبق یک پژوهش جدید انجام‌شده توسط شرکت بازاریابی رسانه‌ای IPG Mediabrands و شرکت فناوری شناسایی ویدیوی ZEFR، تبلیغ‌هایی که بافت اجتماعی مخاطب را در نظر می‌گیرند، اثر مثبت‌تری روی بیننده می‌گذارند.


این تحقیق روی 8,600 مصرف‌کننده انجام شد. محققین به مطالعه‌ی واکنش آن‌ها به دیدن تعدادی تبلیغ از BMW، Sony Pictures و Dr. Pepper پرداخته بودند. در تبلیغ‌های هوشمند و نوین تمایل به خرید معادل 63 درصد بیشتر از تبلیغ‌های سنتی بود. در این پژوهش 73 درصد از مصرف‌کنندگانی که در یوتیوب به دیدن ویدیو می‌پرداختند، گزارش دادند که تبلیغ‌های مربوط به آنچه آن‌ها به دنبال تماشای آن بودند، تجربه‌ی استفاده‌ی از یوتیوب را بهبود بخشید.


عواطف نقش برجسته‌ای دارند. مثلاً، موفق‌ترین تبلیغ‌ها با محتوایی که پس از آن‌ها پخش خواهد شد اشتراکاتی دارند. به‌عنوان‌مثال یک تبلیغ شاد باید پیش از یک ویدیوی شاد پخش شود. در چنین حالتی، محققان به این نتیجه رسیدند که 83 درصد شرکت‌کنندگان گفتند که به‌احتمال‌زیاد کالای نشان داده‌شده را خواهند خرید و احتمال پیشنهاد آن به نزدیکانشان 300 درصد افزایش یافت.


به گفته‌ی «دِیو رازنر»، معاون اجرایی در بخش بازاریابی استراتژیک کمپانی ZEFR، مطالعه‌ی تأثیر تبلیغات روی مصرف‌کنندگان، در اینترنتی که حریم خصوصی و بلاک تبلیغات به مسئله تبدیل‌شده است؛ بیانگر نکات بسیار مهمی است. او در بیانیه‌ی رسمی مطبوعاتی افزود تبلیغاتی که به محتوای موردنظر کاربر نزدیک است و تمایلات شخصی او را در نظر می‌گیرد، بسیار بیشتر محتمل است که به خرید منتهی شود. هدف گرفتن مصرف‌کننده در وضعیت ذهنی مناسب، کمک قابل‌توجهی به تأثیر آن تبلیغ خواهد کرد.

منبع: Entrepreneur
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر