آیا می توان گلکسی نوت 7 را تعمیر کرد؟

آیا می توان گلکسی نوت 7 را تعمیر کرد؟
گوشی گلکسی نوت 7، شاید گوشی محکمی باشد اما شکی نیست که هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و این گوشی نیز خراب شود. آیا می‌توان یک گوشی گلکسی نوت 7 معیوب را تعمیر کرد؟ آیا تعمیر کردن این گوشی کار آسانی است؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
تعمیر کردن گوشی‌های هوشمندی که به سختی تعمیر می‌شوند، ممکن است هزینه زیادی در بر داشته باشد. پس اگر شما قصد دارید گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 را بخرید، حتما این نکته را در نظر داشته باشید، زیرا بنا به گزارش سایت iFixit، تعمیر گلکسی نوت 7 کار ساده‌ای نیست و از این سایت امتیاز 4 را از نظر تعمیرپذیری گرفته است.

بنا به گزارش این وبسایت، دلیل اصلی این امر، نمایشگر خمیده این گوشی است و جایگزینی شیشه این نمایشگر، بدون از بین رفتن خود نمایشگر تقریبا غیر ممکن است. این سایت همچنین اشاره می‌کند که شیشه عقب و جلوی این گوشی به دلیل استفاده از ماده چسبناک بسیار قدرتمند، به راحتی شکسته می‌شود و همچنین دسترسی به اجزای درونی گوشی را سخت می‌کند.

اما، اگر به نحوی بتوانید به اجزای درونی این گوشی دسترسی پیدا کنید، مشکلی جدی‌تر را شاهد خواهید بود زیرا ماده چسبناک قوی‌تری برای باتری و مادربرد گوشی استفاده شده است که که باعث می‌شود جدا کردن آن‌ها، منجر به تخریب آن‌ها شود. اما سایت iFixit اظهار می‌کند که به غیر از این مشکلات، که البته بسیار بزرگ هستند، به دلیل ساختار مدولار این گوشی، جایگزینی سایر قطعات امکان پذیر است.آن‌ها همچنین اشاره کرده‌اند که در گلکسی نوت 7، تعویض پورت شارژر دستگاه، بدون باز کردن نمایشگر امکان پذیر است. در مجموع، به نظر می‌رسد که مشکل اصلی تعمیر یک دستگاه گلکسی نوت 7، باز کردن خود دستگاه باشد که باعث آسیب بیشتری می‌شود. پس بهترین راه این است که با استفاده از کیس‌های ضد ضربه، به فکر مراقبت از این گوشی باشید.

منبع: iFixit
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر