آیا نام نسخه جدید اندروید، «نوتلا» خواهد بود؟

آیا نام نسخه جدید اندروید، «نوتلا» خواهد بود؟
نسخه جدید سیستم عامل اندروید، تابستان امسال عرضه خواهد شد اما هنوز گوگل نامی برای آن انتخاب نکرده است. در حالی که ماه گذشته، گوگل از کاربران برای انتخاب نام این سیستم عامل کمک خواسته بود، اما به نظر می‌رسد که نام نوتلا، بیش از سایر نام‌ها محتمل باشد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ماه گذشته، گوگل از کاربران درخواست کرد تا برای نسخه جدید سیستم عامل اندروید نامی انتخاب کنند. تعداد نام‌های پیشنهادی بسیار زیاد و در نهایت رأی گیری در تاریخ 20 خرداد به پایان رسید. اما گوگل هیچ تصمیمی برای واگذاری این انتخاب به عهده کاربران نداشت و حرف نهایی را در انتخاب نام این سیستم عامل خواهد زد.

نام دسر هندی نیاپام (Neyyappam) در کنار نام‌های نوقا و نوتلا از پرطرفدارترین نام‌های پیشنهادی بودند اما بعید است که گوگل از یک نام هندی برای نسل بعدی سیستم‌عامل اندروید استفاده کند. هیروشی لاکهایمر، در این زمینه، توییت‌های جالبی داشته است.

با توجه به توییت‌های اخیر، آقای لاکهایمر یا علاقه شدیدی به نوتلا دارد یا به نام سیستم عامل جدید گوگل اشاره می‌کند. البته این احتمال نیز وجود دارد که او مشغول شوخی با کاربران باشد. در هر صورت، به چندتا از توییت‌های آقای لاکهایمر نگاهی می‌اندازیم:

«موردی در این منو وجود دارد که من شخص به آن خیلی علاقه دارم.»در این تصویر نام نوتلا را می‌بینیم.

در توییت دیگر، آقای لاکهایمر مدعی شده که به دلیل علاقه وافری که به نوتلا دارد، مشغول جستجوی آن در گوگل بوده است.

«فقط دارم یه چیزایی رو تست می‌کنم.»و در توییت دیگری او درباره نوقا و نوتلا حرف زده و باز هم علاقه خود به نوتلا را ابراز کرده است.

«باید نحوه نوشتن نوقا رو جستجو می‌کردم اما میدونم نوتلا رو چطوری بنویسم.»

این که آیا آقای لاکهایمر مشغول سر به سر گذاشتن کاربران است یا سرنخی از نام سیستم عامل جدید اندروید می‌دهد مشخص نیست و باید تا اعلام رسمی گوگل منتظر بمانیم. انتشار این نوع توییت‌ها قبل از عرضه نسخه جدید اندروید، موضوع جدیدی نیست.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ علیرضا علویان پنج شنبه 27 خرداد 1395
نوقا بذارن خیلی باحال میشه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر