آیا ویندوز 10 موبایل در سال 2018 به کار خود پایان می‌دهد؟

آیا ویندوز 10 موبایل در سال 2018 به کار خود پایان می‌دهد؟
بر اساس اطلاعاتی که اخیرا به دست آمده است، باید در سال 2018 شاهد پایان کار سیستم عامل ویندوز 10 برروی گوشی‌های موبایل باشیم. اما دلیل این موضوع چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
هم اکنون گزارشی در دست داریم که بسیار جالب توجه و البته عجیب به نظر می‌رسد. مدتی می‌شود که سیستم عامل ویندوز 10 موبایل برروی دو محصول لومیا 950 و لومیا 950 ایکس‌ال در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت هم اکنون تاریخ پایان دادن به کار این سیستم عامل را مشخص کرده است. بر اساس اطلاعات موجود، ژانویه سال 2018 زمانی خواهد بود که دیگر شاهد عرضه هیچ‌گونه بروزرسانی برروی سیستم عامل ویندوز 10 موبایل نخواهیم بود.

البته در ادامه این گزارش بیان می‌شود که در ادامه، شرکت مایکروسافت این تاریخ را از ماه ژانویه در سال 2018، به ماه ژانویه سال 2019 تغییر داده است. اما دلیل این کار از سوی مایکروسافت چیست؟ آیا آن‌ها در ابتدا این تاریخ را برای پایان دادن به کار سیستم عامل ویندوز 10 موبایل در نظر گرفته بودند؟اما باید به این نکته اشاره کنیم که تاریخ پایان یافتن یک سیستم عامل، معمولا برای خریداران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که این افراد با توجه به آن به خرید سخت‌افزارهای مربوطه اقدام می‌کنند. درحال حاضر پلتفرم ویندوز از سهم بالایی در بازار گوشی‌های هوشمند برخوردار نیست و نمی‌دانیم انتشار موضوعاتی همچون همین خبر، می‌تواند چه تاثیری برروی فروش دستگاه‌های عرضه شده با سیستم عامل ویندوز 10 داشته باشد. باید منتظر ماند و دید چه میزان از دستگاه‌های ویندوز 10 موبایل قرار است به بازار عرضه شود.

از طرفی شاید انتشار شایعاتی درباره سرفیس فون در آینده‌ای نزدیک، به این خبر بی ارتباط نباشد. نظر شما درباره عملکرد ویندوز 10 موبایل چیست؟


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر