آیا کوچکترین دوربین 4K جهان می تواند با GoPro رقابت کند؟

آیا کوچکترین دوربین 4K جهان می تواند با GoPro رقابت کند؟
باز هم یک نام ناشناس دیگر اقدام به ساخت دوربین ورزشی برای رقابت با GoPro کرده است. مردم همین الان هم بیش از چیزی که لازم دارند GoPro خریده اند و همه میدانند که چقدر سخت است ویدئوهایی به کیفیت تبلیغ های خود GoPro بسازید.
  • جدیدترین بازی ها
Mokacam یک رقیب جدید در گروه دوربین های action است، ولی تواناییهای زیادی برای به رخ کشیدن دارد. حداقل این اعتقاد سازنده ی این محصول، Raymond Wang است.

در حال حاضر Mokacam کوچکترین دوربین جهان با قابلیت فیلمبرداری 4K است. ولی ما فکر نمیکنیم GoPro اجازه دهد این دوربین عنوانش را برای مدتی طولانی حفظ کند.

این دوربین مجهز به WiFi بوده و امکان عکاسی با رزولوشن 16 مگاپیکسل را دارد. چیزی که در مورد این محصول جلب توجه می کند این است که دارای یک ماونت داخلی از نوع مغناطیسی است. بدین معنی که می توانید آنرا به هر سطح آهنیی در هرجایی متصل کنید. همچنین می توانید دوربین را به گونه ای تنظیم کنید تا در صورت تشخیص حرکت شروع فیلمبرداری کند.

در سایت IndieGoGo پروژه ی ساخت این دوربین موفق به جمع آوری 200هزار دلار شده است که 4برابر سرمایه ی اولیه ایست که سازنده اش هدف گرفته بود.


پس از رونمایی، این دوربین با قیمتی معادل 169 دلار به فروش خواهد رسید. البته کسانیکه برای ساخت این دوربین کمک کرده اند می توانند آنرا با قیمت 99 دلار تهیه کنند.

منبع: Digitalrev
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 28 بهمن 1394
با سلام لطفا مطلبی کارشناسی مبنی بر مقایسه با گوپرو هرو4 بلک بگذارید

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر