آیا گلکسی نوت 6 نام جدیدی خواهد داشت؟

آیا گلکسی نوت 6 نام جدیدی خواهد داشت؟
همه ما انتظار داریم تا شرکت سامسونگ، جدیدترین پرچم‌دار خود را – که از سری نوت عرضه می‌شود – با نام گلکسی نوت 6 عرضه کند. اما بر اساس گزارش‌های موجود، ممکن است این دستگاه با نام دیگری عرضه شود. نام احتمالی این دستگاه چه خواهد بود؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
سال 2016، آغاز بسیار خوبی را برای سامسونگ به همراه داشته است. عرضه دو گوشی گلکسی S7 و گلکسی S7 اج با موفقیت همراه بود و اکنون همه نگاه‌ها به سمت پرچم‌دار بعدی این شرکت، یعنی محصول جدیدی از سری نوت دوخته شده است. در حال حاضر انتظار می‌رود که پرچم‌دار بعدی این شرکت، که احتمالا نام گلکسی نوت 6 را یدک خواهد کشید، در چند ماه آینده از راه برسد. اما گزارش جدیدی که امروز از کشور کره جنوبی منتشر شده، به این نکته اشاره می‌کند که سامسونگ، احتمالا نام گلکسی نوت 6 را رد می‌کند و مستقیما به سراغ اسم گلکسی نوت 7 برای پرچم‌دار جدید می‌رود.

این گزارش ادعا می‌کند که دلیل انجام این کار از سوی سامسونگ، یعنی عرضه نوت جدید با عبارت گلکسی نوت 7 به‌جای گلکسی نوت 6، برطرف کردن هرگونه تناقض بین سری گلکسی و گلکسی نوت است. درواقع آن‌ها قصد دارند تصویر ارائه شده از این برند را با تغییر اسم گلکسی نوت بعدی، برای همیشه اصلاح کنند.به نظر می‌رسد که پیش گرفتن چنین سیاست کاری از سوی سامسونگ، دقیقا به خاطر اختلاف عددی گلکسی نوت جدید با گلکسی S7 باشد. شکی نیست که گلکسی نوت 6، عدد کم‌تری از گلکسی اس 7 است و این موضوع باعث ایجاد یک تناقض بزرگ در ذهن افراد می‌شود. این عدد، می‌تواند به مشتریان سامسونگ این ذهنیت را بدهد که یک گوشی با عدد کم‌تر (6 در مقابل 7) ممکن است قدیمی و بد باشد. پس سامسونگ از عدد 7 استفاده می‌کند تا جدید بودن و قدرت محصولات جدید را به رخ بکشد.

این منبع داخلی، که توانسته گزارش جدید سامسونگ را مشاهده کند، می‌گوید هم‌اکنون محصولی در شرکت سامسونگ وجود دارد که آن را با عبارت گلکسی نوت 7 می‌شناسند. این منبع همچنین ادعا می‌کند که در سال جاری، سامسونگ نسخه‌های مختلفی از گلکسی نوت را عرضه می‌کند که یکی از این مدل‌ها، صفحه‌نمایش خمیده در هر دو طرف خواهد داشت؛ محصولی که سریعا ما را به یاد گلکسی S7 اج می‌اندازد. پس احتمال دارد که طراحی گلکسی نوت 6، یا بهتر است بگوییم گلکسی نوت 7 (!) به گلکسی S7 اج بی‌شباهت نخواهد بود.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم یکپارچه شدن محصولات سامسونگ از نظر اسم را ترجیح می‌دهید؟ به نظر شما، گلکسی نوت جدید برای پیروز شدن در رقابت، به چه چیزهایی نیاز دارد؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر