آیا گلکسی نوت 7 دارای اسکنر عنبیه چشم خواهد بود؟

آیا گلکسی نوت 7 دارای اسکنر عنبیه چشم خواهد بود؟
سامسونگ به تازگی دستگاه گلکسی تب آیریس را ویژه سیاستمداران و تجار عرضه کرده که به اسکنر عنبیه چشم مجهز است. آیا سامسونگ برنامه‌ای برای استفاده از این فناوری در گوشی‌های پرچمدار خود دارد؟ به تازگی تصویری فاش شده که به شایعه استفاده از این تکنولوژی در گلکسی نوت 7 دامن زده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ چقدر به مجهز کردن محصولاتش به اسکنر عنبیه چشم متعهد است؟ این کمپانی به تازگی دستگاه‌های گلکسی تب آیریس (Iris) مجهز به این تکنولوژی را برای دولت‌ها و شرکت‌های تجاری عرضه کرده است و مشخص نیست که از آن در گوشی‌های پرچمدار و محصولات دیگر خود نیز استفاده خواهد کرد یا خیر. ثبت امتیاز فناوری مرتبط با این اسکنر، خبر از برنامه‌های جدی سامسونگ برای این تکنولوژی می‌دهد و اکنون تصویری فاش شده که احتمال به کار رفتن این تکنولوژی در گوشی‌های سامسونگ، مخصوصا گلکسی نوت 7 (یا 6) را بیشتر کرده است.

تصویر منتشر شده منتسب به یک برنامه آزمایشی سامسونگ است. بعد از ترجمه این تصویر مشخص شد که این پیام از کاربر، شناسایی به وسیله اثر انگشت را می‌خواهد و راه‌حل‌های جایگزین پیشنهاد شده، وارد کردن کد 4 رقمی یا استفاده از اسکنر عنبیه چشم است.ابعاد تصویر با گلکسی تب آیریس سازگاری ندارد و ظاهرا از یکی دیگر از محصولات سامسونگ برداشته شده است.

آیا این تصویر متعلق به گلکسی نوت 7 است؟ نمی‌توان این سوال را با قطعیت پاسخ داد اما گوشی‌های گلکسی نوت به معرفی کردن تکنولوژی‌های جدید در محصولات سامسونگ شهرت دارند. اما منبع پشت این عکس عقیده دارد که سامسونگ از این اسکنر ابتدا در سری گوشی‌های گلکسی A استفاده خواهد کرد.

این فرضیه نیز محتمل است، اما باید تا نمایشگاه IFA برلین و عرضه گلکسی نوت 7 در اواخر مرداد منتظر بمانیم تا درباره صحت یا عدم صحت این شایعات، اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر