آیا گلکسی S7 برترین گوشی ساخته شده تا کنون است؟

آیا گلکسی S7 برترین گوشی ساخته شده تا کنون است؟
چه طرفدار سامسونگ باشید چه نباشید نمی توانید کیفیت و عملکرد فوق العاده ی دو پرچمدار اخیر این شرکت، یعنی اس 7 و اس 7 اج را انکار کنید. ولی آیا این گوشیها واقعا برترین گوشیهای ساخته شده تا کنون هستند؟
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ برای مدتی طولانی در صدر تولید کنندگان گوشی های اندرویدی قرار داشته و بیشتر رقبایش را به راحتی کنار زده است. ولی حالا مجله ی Consumer Reports پس از تست اس7  آنرا برترین گوشی تمام زمانها دانسته است!
Consumer Reports برای مدتی طولانی یکی از معتبرترین مراجع نقد و بررسی تخصصی دستگاه های الکترونیکی بوده است . این مجله اینگونه دستگاه ها را در زمینه هایی مانند امکانات، قابلیت اطمینان و ایمنی مورد آزمون قرار می دهد و پس از تست جامع گلکسی اس 7 سامسونگ را برای ساخت چنین محصولی تحسین کرده اند.
http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/190524-image/Samsung-Galaxy-S7-Review-TI-2.jpg
این در حالیست که سال گذشته این مجله به پرچم دار ال جی، یعنی G4 امتیازی بالاتر از گلکسی اس 6 داده بود و در واقع به نوعی اس 5 را به اس 6 ترجیح می دادند. حالا باید منتظر بود و دید پس از تست ال جی G5 و پرچم دار آینده ی اچ تی سی آیا نظر نویسندگان این مجله عوض خواهد شد یا خیر.
ما هم باید اعتراف کنیم که گلکسی اس 7 عملکردی بسیار جذاب و تاثیرگذار دارد، ولی آیا این موضوع که آنرا بهترین گوشی تاریخ بدانیم توهینی به گوشی افسانه ای نوکیا 3310 نیست؟! شما چه نظری دارید؟

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر