آیا Halo 6 برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد؟

آیا Halo 6 برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد؟
Halo، یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های اختصاصی اکس باکس است. اکنون با توجه به برنامه‌های مایکروسافت برای ادغام کنسول خود با کامپیوترهای شخصی، چرا هنوز هیچ نسخه‌ای از این بازی برای کامپیوتر عرضه نشده است؟ آیا این رویه تغییر خواهد کرد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ماه گذشته اعلام شد که بازی Halo 5 برای کامپیوترهای شخصی عرضه نخواهد شد. هرچند که شنیدن این خبر چندان دور از انتظار نبود، اما مشاهده موضع مایکروسافت و استودیو 343 Industries نسبت به کامپیوترهای شخصی، کمی ناامید کننده بود. اما، در ماه مارس شایعه شد که نسخه بعدی Halo برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

اکنون به نظر می‌رسد که این شایعه حقیقت داشته است زیرا فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیر بخش اکس باکس، در مصاحبه‌ای با پی‌سی گیمر، تلویحا به این موضوع اشاره کرده است. اسپنسر در این باره گفت: «شما می‌توانید بگویید که ما با طراحی نیمی از بازی برای کامپیوترهای شخصی، تقلب می‌کنیم زیرا ما توانایی ساخت بازی‌ها را برای کامپیوتر داریم. این کاری است که قبلا با Forza انجام دادیم و پس از دیدن نتیجه کارمان تصمیم گرفتیم که Forza را برای کامپیوترهای شخصی نیز عرضه کنیم.»با توجه به سخنان آقای اسپنسر، می‌توان نتیجه گرفت که مایکروسافت تصمیم دارد تا بازی اختصاصی کنسول خود را برای کامپیوترهای شخصی نیز عرضه کند. همچنین، اسپنسر در پاسخ به این سوال که آیا مایکروسافت دلیلی برای عرضه نکردن بازی بعدی Halo برای کامپیوترهای شخصی دارد، گفت: «به هیچ وجه.»

اسپنسر در جواب این سوال که چرا Halo 5 برای کامپیوترهای شخصی عرضه نمی‌شود گفت: «صادقانه بگویم، من می‌توان بازی‌های قبلی Halo را ورداشته و آن‌ها را برای کامپیوتر بهینه کنم یا از استودیو 343 بخواهم تا بازی جدیدی برای من بسازند.» با این تفاصیل، صاحبان کامپیوترهای شخصی می‌توانند چشم به راه نسخه بعدی بازی Halo باشند.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر