آیا htc سازنده ی گوشیهای نکسوس سال 2016 خواهد بود؟

آیا htc سازنده ی گوشیهای نکسوس سال 2016 خواهد بود؟
سال 2015 سری گوشیهای نکسوس گوگل توسط الجی و هواوی ساخته شدند. الجی نکسوس 5X را برای جایگزینی 5 و هواوی نکسوس 6P را برای جایگزینی 6 ساخته بود. ولی هنوز سازنده ی گوشیهای نکسوس سال 2016 یا حتی تعداد و رده ی آنها نیز مشخص نشده است. البته شایعات جدیدی در این خصوص به گوش می رسد.با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بر اساس برخی گزارشها گوگل یک قرارداد 3ساله با اچ تی سی امضا کرده است تا چند  سری از گوشیهای نکسوس را بسازد. اچ تی سی به تازگی گوشی پرچم دار بسیار زیبای خود با نام 10 را عرضه کرده است و بر اساس گفته ی Evan Blass که معمولا اطلاعات دقیقی را فاش می کند، در حال کار بر روی دو دیوایس نکسوسی نیز هستند.
این دیوایس ها در داخل کمپانی با کدهای M1 و S1 شناخته می شوند، هرچند که بعید است این اسامی نهایی خود گوشیها باشند. احتمال زیادی وجود دارد که M1 و S1 گوشیهایی مشابه با و برای جایگزینی 5X و 6P باشند. شاید هم قرار است اچ تی سی یک گوشی و یک تبلت نکسوس را  بسازد.

اچ تی سی طی دو سال گذشته وضعیت مطلوبی را در بخش گوشیهای هوشمند نداشته است، ولی با عرضه ی 10 یک بار دیگر توانستند به عرصه ی رقابت بازگردند و ایده ی ساخت دو دستگاه نکسوس توسط این کمپانی حالا بسیار جذاب است.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر