احتمال رونمایی از آیفون 10 پلاس مجهز به باتری 2 سلولی و چهار گیگابایت رم

احتمال رونمایی از آیفون 10 پلاس مجهز به باتری 2 سلولی و چهار گیگابایت رم
مینگ چی کو مدعی شده آیفون 10 پلاس با باتری 2 سلولی از طرف اپل رونمایی خواهد شد.
  • جدیدترین بازی ها
مینگ چی کو تحلیلگر KGI Securities از جمله چهره‌هایی است که با توجه به پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های دقیق، شهرت فراوانی به دست آورده است. این تحلیلگر در جدیدترین مورد مدعی شده قرار است iPhone X Plus به عنوان نسخه به روزرسانی شده آیفون 10 فعلی اپل روانه بازار شود. آن‌طور که از شواهد امر پیداست آیفون 10 پلاس در قالب تجهیز به صفحه‌نمایش 6.5 اینچی پیش روی مشتاقان قرارگیرد. 
پیش‌بینی‌های این تحلیلگر به همین‌جا محدود نشده و او مدعی شده نسخه‌ای از پرچمدار اپل با صفحه‌نمایش 6.1 اینچی هم از راه خواهد رسید. نسخه‌ای که گفته می‌شود از صفحه‌نمایشی در حد واسط اندازه آیفون 10 معمولی و نسخه پلاس بهره‌مند خواهد شد. علاوه بر این، گفته می‌شود تنها یک دوربین اصلی در پشت محصول جدید به چشم خواهد آمد. 

آن‌طور که از شواهد امر پیداست این محصول با بهره‌مندی از باتری مستطیلی در مقایسه با باتری L شکل آیفون 10، ظرفیت بیشتری را هم به همراه خواهد داشت. تغییر دیگر آن است که از صفحه‌نمایشی از نوع LCD در این محصول استفاده خواهد شد. 
در خصوص آیفون 10 پلاس 6.5 اینچی هم کو معتقد است شاهد استفاده از باتری دو سلولی ال شکل خواهیم بود که ظرفیت را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داد. 
با وجود این پیش‌بینی‌ها باید منتظر ماند و دید آیا کوپرتینو قصد دارد به این زودی‌ها به روزرسانی را برای آیفون 10 محبوب خود روانه بازار کند یا نه؟!

منبع: slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر