احتمال عرضه بروزرسانی اندروید 6 برای اکسپریا Z5 در ماه بعد

احتمال عرضه بروزرسانی اندروید 6 برای اکسپریا Z5 در ماه بعد
گزارشی جدید از سوی یکی از روزنامه نگاران دنیای تکنولوژی منتشر شده است که به انتشار بروزرسانی اندروید 6 مارشملو برروی گوشی اکسپریا Z5 خبر می‌دهد.
  • جدیدترین بازی ها
به تازگی @Ricciolo1، یکی از فعالان معروف حوزه تکنولوژی، در توئیت جدید خود می‌گوید بروزرسانی اندروید 6 در ژانویه سال 2016 (ماه بعد) برای گوشی اکسپریا Z5 منتشر خواهد شد. همچنین وی در ادامه می‌گوید دیگر محصولات قدیمی‌تر در سری اکسپریا نیز این بروزرسانی را پس از عرضه آن برروی خانواده Z5 دریافت خواهند کرد. گفتنی است که آخرین سری از گوشی‌های سری اکسپریا، شامل سه محصول اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 کامپکت و البته اکسپریا Z5 پریمیوم می‌شود.

در ماه اکتبر بود که @Ricciolo1 اعلام کرد کرد بروزرسانی اندروید 6 برروی گوشی اکسپریا Z5، حالت Stamina را در این محصول بهبود خواهد بخشید. این قابلیت با از کار انداختن برنامه‌های غیر ضروری در هنگام استفاده نکردن از محصول، عمر باتری دستگاه شما را افزایش می‌دهد. با این کار، برنامه‌ها به صورت خودکار بروز نمی‌شوند و نوتیفیکیشنی از آن‌ها دریافت نمی‌کنید. درواقع می‌توان گفت رد و بدل کردن داده به صورت کامل متوقف می‌شود.کاربران می‌توانند مواردی همچون تماس تلفنی، اس‌ام‌اس یا ام‌ام‌اس را دریافت کنند. همچنین حتی می‌توانید با استفاده از این قابلیت، نوتیفیکیشن زنگ هشدار یا تاریخ مشخص در تقویم را دریافت می‌کنید. اما چراغ LED تنها در زمانی روشن می‌شود که محصول درحال استفاده از باتری کمی باشد. با توجه به این موضوع که درحال حاضر قابلیت Stamina می‌تواند زمان آماده به کار اکسپریا Z5 را تا 400 برابر افزایش بدهد، باید شاهد بهبود بسیار خوبی از این قابلیت در بروزرسانی بعدی باشیم.

از طرفی نباید فراموش کنیم که اندروید 6 مارشملو، دارای ویژگی جدید Doze خواهد بود که با استفاده نکردن از تلفن هوشمند برای مدتی مشخص، دستگاه را به حالتی ویژه می‌برد و از مصرف باتری جلوگیری می‌کند. همچنین این بروزرسانی امکان مجوز دادن به صورت جداگانه برای هر برنامه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر