احتمال عرضه زودهنگام گول اسیستنت برای سیستم عامل iOS

احتمال عرضه زودهنگام گول اسیستنت برای سیستم عامل iOS
این احتمال وجود دارد تا دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت به زودی برای دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS هم عرضه شود.
  • جدیدترین بازی ها
گوگل، عرضه دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت که برپایه استفاده از هوش مصنوعی توسعه یافته را برای طیف وسیعی از دستگاه‌های اندرویدی در دستورکار قرار داده است. این در حالی است که خبرهای جدید، از احتمال عرضه این دستیار دیجیتالی برای iOS در آینده‌ای نزدیک حکایت دارند. 
آن‌طور که از شواهد امر پیداست، گوگل اسیستنت به عنوان اپلیکیشنی مستقل و جداگانه برای سیستم عامل دستگاه‌های الکترونیکی همراه شرکت اپل عرضه خواهد شد. آن‌طور که توسط وب‌سایت اندروید پلیس اعلام شده گوگل احتمالا در چند روز آینده اپلیکیشن دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت را برای iOS عرضه خواهد کرد. اگرچه این خبر همچنان در حد حرف و حدیث است اما این احتمال وجود دارد تا عرضه گوگل اسیستنت برای iOS، با برگزاری کنفرانس Google I/O 2017 همزمان شود. 

از نقطه نظر فنی، همین حالا هم امکان استفاده از گوگل اسیستنت روی iOS  وجود دارد اما این دستیار دیجیتالی برای کاربران دستگاه‌های الکترونیکی اپل، در قالب نسخه گفتگو محوری که در اپلیکیشن گوگل الو ادغام شده قابل استفاده است. در حال حاضر می‌توانید در دستگاه‌های مجهز به iOS از گوگل اسیستنت برای یافتن رستوران یا حتی پیدا کردن پاسخ پرسش‌های خود استفاده کنید. 

منبع: Androidcentral
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر