احتمال پایان حیات آیفون 10 اپل در تابستان پیش رو

احتمال پایان حیات آیفون 10 اپل در تابستان پیش رو
مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس بازار گوشی‌های هوشمند پیش‌بینی کرده آیفون 10 در تابستان پیش رو به پایان حیات خود خواهد رسید.
  • جدیدترین بازی ها
تا پیش از عرضه آیفون 10 به بازار، مسئولان کوپرتینو امید زیادی به فروش این محصول داشتند. بهره‌گیری از طراحی جدید، استفاده از صفحه‌نمایش OLED یا حتی به کارگیری المانی به نام فیس آیدی در بخش امنیت ورود، همه و همه دلایلی بودند که آینده روشنی را برای iPhone X، جدیدترین و قدرتمندترین پرچمدار اپل در بازار گوشی‌های هوشمند ترسیم می‌کردند. با وجود این، گزارش‌های اخیر حکایت از آن دارد که آیفون 10 نتوانسته آنچنان که باید و شاید به موفقیت دست پیدا کند. 
همین امر باعث شده مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس KGI Securities از پایان حیات این محصول در تابستان 2018 میلادی خبر دهد. کو معتقد است شرایط نامناسب، احتمالا مانع از آن خواهد شد که آیفون 10 در اواخر سال 2018 میلادی و در ادامه، در سال 2019 میلادی همچنان به بازار عرضه شود. این در حالی است که در بازه زمانی یادشده انتظار می‌رود آیفون به عنوان نسخه ارزان‌قیمت‌تر برای آیفون‌های 2018 میلادی در دسترس خریداران قرارگیرد. 

اگرچه این احتمال وجود دارد که در پی کاهش تقاضا برای آیفون 10، اپل در نهایت امر این سیاست را در پیش بگیرد، این شانس هم وجود دارد که پیش‌بینی مینگ چی کو به واقعیت تبدیل نشود.
مسئولان اپل هنوز اظهارنظر رسمی در خصوص این تحلیل ارائه نکرده‌اند. 

منبع: AppleInsider
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر