ادامه ساخت بازی Fable Legends لغو شد

ادامه ساخت بازی Fable Legends لغو شد
طبق اعلام مایکروسافت ساخت بازی رایگان Fable Legends لغو شده است، این یک خبر بسیار بد برای طرفداران سری Fable محسوب می‌شود. این تمام ماجرا نیست و حتی استودیو Lionhead که سازنده بازی است نیز تعطیل خواهد شد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
مایکروسافت در حال لغو ساخت Fable Legends و تعطیل کردن استودیو Lionhead است. این بازی قرار بود به صورت انحصاری اکس‌باکس وان و ویندوز 10 عرضه شود، البته مدیران ارشد مایکروسافت برای مدت‌ها در حال بررسی تعطیل کردن استودیو Lionhead بوده‌اند. این موضوع با اعلام رسمی هانو لمک، مدیر ارشد شعبه اروپا Microsoft Studios اعلام شده است.

همچنین لمک خبر از تعطیلی استودیو سازنده Max: The Curse of Brotherhood داده است. لمک در رابطه با تعطیلی استودیوهای Lionhead و Press Play می‌گوید:
امروز، من باید موضوع دشواری را در رابطه با تعدادی از استودیوهای زیرمجموعه Microsoft Studios واقع در دانمارک و انگلستان اعلام کنم.

پس از مدت‌ها بحث ما تصمیم گرفته‌ایم تا ادامه ساخت Fable Legends را لغو کنیم، و ما در حال گفتگو با کارمندان Lionhead Studios برای تعطیل کردن این استودیو در انگلستان هستیم. علاوه بر این استودیو، ما استودیو Press Play را در دانمارک تعطیل و همچنین توسعه Project Knoxville را متوقف می‌کنیم.

این تصمیمات برای ما بسیار دشوار بودند و تصمیمات مذکور را به سادگی نگرفته‌ایم، و نه این تصمیمات به خاطر تیم‌های توسعه بوده‌اند - ما از اینکه با افراد این استودیوها با استعداد، خلاق و متعهدی همکاری داشتیم بسیار خوشبخت  هستیم. استودیو Lionhead میلیون‌ها طرفدار را با سری بازی Fable در دهه‌های گذشته آشنا کرد. Press Play با اننشار بازی‌های متفاوتی مانند Kalimba وMax: The Curse of Brotherhood روحی تازه به صنعت گیم دمید، که دل طرفداران زیادی را به دست آورد. این تغییرات بر روی Microsoft Studios اثرگذار خواهد بود و به توسعه و ساخت فرنچایزهایی که طرفداران برای آنها هیجان‌زده هستند ادامه خواهد داد.

لمک در ادامه بر روی تعهد مایکروسافت در حمایت از دیگر استودیوهای اروپایی و ساخت بازی‌های AAA مانند Quantum Break و دیگر استودیوهای داخلی شرکت تاکید می‌کند. او در پایان سخنان خود از اعضای استودیوهای Lionhead و Press Play برای تعهد به اکس‌باکس و بازی‌سازی تشکر می‌کند و از ارائه فرصت‌های شغلی دیگر به این افراد خبر می‌دهد.

استودیو Lionhead در سال 1996 تاسیس شد. این استودیو اولین بازی خود به نام Black & White را در سال 2001 منتشر کرد و سپس روی ساخت نسخه‌های متفاوت از سری بازی Fable تمرکز کرد. استودیو دانمارکی Press Play در سال 2012 میلادی توسط مایکروسافت خریداری شد، استودیو مذکور بازی‌های مانند Max: The Curse of Brotherhood و Kalimba را عرضه کرد و در حال توسعه Project Knoxville بود.
منبع: Polygon
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر