ادای احترام ب ام و به مدل 2002 + ویدیو

ادای احترام ب ام و به مدل 2002 + ویدیو
ب ام و طی سالها مدلهای زیادی را با نگاه به گذشته ساخته است. این ماشینها به این دلیل ساخته می‌شوند تا به همه نشان دهند که طراحان ب ام و خودروهای به یادماندنی کلاسیک کمپانی را از یاد نبرده‌اند. آخرین ماشین از این نوع مدل مفهومی 2002 Hommage است.
  • جدیدترین بازی ها

مانند اکثر خودروهای مفهومی، 2002 Hommage نیز بیشتر بر روی طراحی تاکید دارد تا مکانیک. کمپانی ب ام و هنوز مشخص نکرده که چه نوع موتور و گیربکسی قوای حرکتی این ماشین را تامین می کنند. ولی اسپویلر جلو با رنگ آمیزی مخصوص M و کلمه ی توربو نشان می دهند که باید مانند جدش 2002 Turbo، از یک پیشران قدرتمند توربوشارژ بهره بگیرد.

قسمت کاکپیت سرنشینان بیشتر به سری 2 شباهت دارد تا طراحی جعبه ای شکل 2002، ولی گلگیرهای پف کرده ی آن قطعاً یادآور مدل مسابقه ای از 2002 Turbo هستند. نشان ب ام و در پشت ماشین نیز به یاد مدل 2002 خارج از مرکز نصب شده است. اسپویلر پشت ماشین نیز مانند خودروهای دهه ی 60 از طراحی Ducktail یا دم اردکی استفاده می کند و سعی شده طراحی رینگهایش نیز تا حد امکان یادآور رینگهای کلاسیک این دهه باشد.

مدل Hommage به احتمال زیاد تنها یک ماشین مفهومی و نمایشی خواهد بود و قرار است به زودی در Concorso d’Eleganza  در Villa d’Este به نمایش گذاشته شود.

ویدیوی رسمی 2002 Hommage:
Loading the MediaPack player...

منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر