ارتقای رایگان به ویندوز 10 به زودی پایان می یابد

ارتقای رایگان به ویندوز 10 به زودی پایان می یابد
اگر از استفاده‌کنندگان سیستم‌عامل ویندوز باشید، با پیام ارتقای رایگان به ویندوز 10 از سوی مایکروسافت آشنا هستید. اکنون به‌ نظر می‌رسد که این پیام قرار است در یک تاریخ مشخص پایان یابد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از عرضه رسمی ویندوز 10 توسط مایکروسافت، بسیاری از کاربران ترجیح دادند تا همچنان از ویندوز 7 یا دیگر نسخه‌های ویندوز خود استفاده کنند. از آن زمان تا کنون، برنامه‌ای بر روی ویندوز قرار گرفته، که دائما به شما درباره ارتقای رایگان به ویندوز 10 هشدار می‌دهد. شاید بسیاری با استفاده از این پیام هشدار، توانستند این ارتقای رایگان را انجام بدهند، اما هنوز هم تعداد زیادی وجود داشتند که به انجام این کار راضی نمی‌شدند. اکنون مایکروسافت رسما اعلام کرد که این پیام هشدار، در تاریخ 29 تیر (19 جولای) به پایان خواهد رسید.

در 29 جولای سال گذشته بود که ویندوز 10 رسما در اختیار عموم کاربران قرار گرفت. البته از آن زمان تاکنون، مایکروسافت این محصول را به‌عنوان یک «ارتقای نرم‌افزاری رایگان» میان کاربران خود توزیع کرده است. مایکروسافت به قول خود پایبند بود و توانست تا یک سال بعد از عرضه، همچنان ویندوز 10 را رایگان نگه دارد.اما با گذشت از تاریخ 29 جولای – و رسیدن به مرز انتشار یک‌ساله ویندوز 10 – مایکروسافت دیگر این سیستم‌عامل را به‌صورت رایگان عرضه نخواهد کرد. همان‌طور که پیش از این هم مایکروسافت اعلام کرده بود، آن‌ها قصد دارند بعد از گذشت این تاریخ، جدیدترین سیستم‌عامل خود را با یک قیمت مشخص عرضه کنند. به نظر می‌رسد قیمت ویندوز 10 بعد از اتمام زمان ارتقای رایگان، در کم‌ترین حالت 119 دلار خواهد بود.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم از ویندوز 10 استفاده می‌کنید؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 20 اردیبهشت 1395
بله. عالیه.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر