ارز دیجیتالی محبوبی که با وجود افت قیمت بیت کوین همچنان می‌تازد!

ارز دیجیتالی محبوبی که با وجود افت قیمت بیت کوین همچنان می‌تازد!
ریپل با عنوان اختصاری XRP علی‌رغم افت چشمگیر ارزش ارز دیجیتالی رمزگذاری شده بیت کوین همچنان در بازار به خوبی پیش می‌رود.
  • جدیدترین بازی ها
در هفته گذشته، چندین و چند ارز دیجیتالی مطرح بازار با نوسان‌های چشمگیری روبرو شده‌اند که ترس سرمایه گذاران را به همراه داشته‌اند. در این بازار، علی‌رغم تمام نوسان‌های ایجاد شده، همچنان یک ارز دیجیتالی رمزگذاری شده وجود دارد که با ارزش حدود 2.243 دلار به ازای هر واحد در زمان نگارش این مطلب، همچنان ثبات خود را حفظ کرده است. این در حالی است که ارزش هر واحد بیت کوین به چیزی حدود 13186 دلار کاهش یافته است. Ripple یا همان XRP در یک ساعت گذشته (از زمان نگارش مطلب) افزایش 2.18 درصدی را تجربه کرده و در یک هفته گذشته نیز روند افزایش قیمت به میزان 117.17 درصد را پشت سر گذاشته است. 
بر اساس گزارش CoinMarketCap، این روند باعث شده از نظر مجموع سرمایه‌گذاری در بازار، ریپل پس از بیت کوین با ارزش مجموع 86.3 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرارگیرد. این ارز دیجیتالی موفق شده اتریوم را با مجموع ارزش 73 میلیارد دلار پشت سر بگذارد. در این رده‌بندی، بیت کوین همچنان با ارزش مجموع 247 میلیارد دلار صدرنشین است. 

کاربران ایرانی، از روش‌های متفاوتی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی از جمله ریپل استفاده می‌کنند. این در حالی است که بنابر اعلام بانک مرکزی، خرید و فروش این ارزها ممنوع اعلام شده است. 

منبع: interestingengineering
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 11 دی 1396
سلام
خرید و فروش توسط بانک مرکزی ممنوع نشده، فقط اعلام موضع نکردن. (نه رد کردن و نه تایید)
در خصوص صرافی‌ها ممنوع شده.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر