استریم بازی‌های Xbox One روی ویندوز 10 موبایل

استریم بازی‌های Xbox One روی ویندوز 10 موبایل
مایکروسافت پیش از این امکان استریم بازی‌های کنسول خود را روی کامپیوترهای شخصی میسر ساخته و اکنون به نظر می‌رسد این ویژگی به سراغ گوشی‌های ویندوز 10 موبایل هم خواهد آمد. برای اخبار تکمیلی با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
مایکروسافت پیش از این امکان استریم بازی‌های Xbox One را روی کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 میسر ساخته بود اما مشخص نبوده که آیا این قابلیت برای ویندوز موبایل نیز خواهد آمد یا خیر. یکی از کاربران Reddit، ظاهرا مدرکی پیدا کرده که نشان می‌دهد، مایکروسافت، امکان استریم بازی‌های کنسول خود را به ویندوز 10 موبایل هم خواهد آورد. مایکروسافت هنوز این شایعه را رد یا تأیید نکرده است.
این کاربر، هنگام کار با آخرین نسخه ویندوز 10 موبایل، به جای گزینه «بازی روی کنسول» (Play on Console) با گزینه «بازی از کنسول» (Play from Console) روبرو شده که با انتخاب آن با خطایی روبرو شده است. (متن این خطا: امکان اجرا از کنسول میسر نیست، بعدا تلاش کنید.)

وجود همین خطا می‌تواند نشانه‌ی این باشد که در آینده، امکان استریم بازی‌های Xbox One روی ویندوز 10 موبایل میسر شود. این واقعیت که گزینه فوق، در یک نسخه محرمانه وجود دارد، می‌تواند به این معنی باشد که این ویژگی در آپدیت سالانه ویندوز 10، در یکی دو ماه آینده معرفی خواهد شد.
اگر استریم بازی‌های Xbox One واقعا در ویندوز 10 موبایل شدنی باشد، احتمالی خبری درباره آن در نمایشگاه E3 امسال خواهیم شنید. همچنین انتظار می‌رود که مایکروسافت، امسال در این نمایشگاه، نسخه جدیدی از Xbox One را معرفی کند.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر