استوریهای اینستاگرامی حالا از محتویاتی با قدمت بیش از 24 ساعت پشتیبانی می‌کنند

استوریهای اینستاگرامی حالا از محتویاتی با قدمت بیش از 24 ساعت پشتیبانی می‌کنند
قابلیت جدید اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا محتویاتی که بیش از 24 ساعت از تولید آن‌ها می‌گذرد را برای انتشار در استوری‌ها انتخاب کنید.
  • جدیدترین بازی ها
تا پیش از این، محتویاتی که برای انتشار از طریق قابلیت Story اینستاگرام انتخاب می‌گردید حتما باید در بازه زمانی 24 ساعته ایجاد شده بودند. در غیر این صورت مجبور بودید محتویات جدیدی را برای انتشار، ایجاد یا ضبط کنید. این در حالی است که به روزرسانی جدید اینستاگرام، محدودیت قبلی را از میان برداشته تا پشتیبانی از محتویاتی که بیش از 24 ساعت از تولید آن‌ها می‌گذرد نیز ممکن شود. به این ترتیب می‌توانید استورهای اینستاگرامی خود را حالا با استفاده از طیف وسیعی از عکس‌ها و ویدئوهایی که در گالری تصاویر خود دارید ایجاد کنید.

اینستاگرام به طور پیش‌فرض استیکری را به همراه تاریخ ایجاد محتویات، در استوری شما نمایش می‌دهد. این در حالی است که امکان تغییر اندازه یا حتی حذف این استیکر نیز در صورت نیاز، ممکن خواهد بود. قابلیت یادشده از چند ماه پیش در اختیار طیف محدودی از کاربران قرار گرفته بود و حالا با خارج شدن از فاز آزمایش و بررسی، تمامی کاربران این شبکه اجتماعی امکان استفاده از آن را خواهند داشت. 

منبع: Theverge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر