اسنپ بایک راه‌اندازی شد؛ سرویس جدید انتقال مسافر با موتورسیکلت در شهرهای شلوغ

اسنپ بایک راه‌اندازی شد؛ سرویس جدید انتقال مسافر با موتورسیکلت در شهرهای شلوغ
اسنپ به طور رسمی از سرویس جدید خود یعنی اسنپ بایک رونمایی کرد. این سرویس که در حال حاضر در مشهد و تهران به بهره‌برداری رسیده، جابه‌جایی مسافران را با استفاده از موتورسیکلت در دستورکار قرار داده است.
  • جدیدترین بازی ها
اسنپ بایک به عنوان سرویس جدید شرکت اسنپ با تمرکز روی کاهش هزینه‌های مسافران و البته افزایش سرعت جابه‌جایی و انتقال در شهرهای شلوغ و با ترافیک بالا راه‌اندازی شده است. این سرویس در حال حاضر در شهرهای تهران و مشهد در دسترس کاربرانی قرار گرفته است که اپلیکیشن همراه اسنپ را به روزرسانی کرده‌اند. البته این گزینه در سایر شهرها نیز به رابط کاربری اپلیکیشن اسنپ اضافه شده اما فعال نیست. 

همزمان با راه‌اندازی سرویس اسنپ‌بایک در اپلیکیشن اسنپ، سرویس اسنپ‌پلاس به طور موقت حذف می‌شود. قرار است این سرویس پس از بازنگری و اعمال تغییراتی به اپلیکیشن اسنپ بازگردد و خدمات‌رسانی خود را از سر بگیرد. اسنپ‌پلاس در ماه‌های گذشته با تغییراتی رو‌به‌رو شده بود و خودروهای معمولی‌تری در آن قرار گرفتند تا استفاده از آن به لحاظ سطح حضور این خودروها، برای کاربران امکان‌پذیرتر شود اما همین موضوع، لوکس بودن اولیه‌ای که «اسنپ پلاس» نوید دهنده‌ آن بود را تا حدی تحت تاثیر قرار داد و باید دید بازنگری در آن، چگونه خواهد بود.

منبع: اسنپ
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر