اسکنر اثر انگشت، به زودی در ویندوز 10 موبایل

اسکنر اثر انگشت، به زودی در ویندوز 10 موبایل
این روزها اکثر گوشی‌های هوشمند از اسکنر اثر انگشت بهره می‌برند، اما پرچمداران ویندوز 10 موبایل جز این گوشی‌ها نیستند. برنامه مایکروسافت برای به کار بردن این فناوری در گوشی‌های هوشمند خود چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پرچم‌داران فعلی ویندوز 10 موبایل، Lumia 950 و Lumia 950 XL، اسکنر اثر انگشت ندارند، در عوض به عنوان یک سیستم امنیتی مبنی بر حسگرهای بیومتریک، عنبیه چشم شما را اسکن می‌کنند تا از هویت شما مطمئن شوند. به نظر می‌رسد این روش مطمئن‌تر باشد اما مانند بررسی اثر انگشت، قانع کننده نیست.

خبر خوب این است که در آینده، گوشی‌های مجهز به ویندوز 10 موبایل از اسکنرهای اثر انگشت بهره خواهند برد. مایکروسافت در کنفرانس مهندسی سخت افزار اخیر خود از این امر پرده برداشت. ظاهرا در تابستان 2016، در یک بروزرسانی، اسکنر اثر انگشت به ویندوز 10 موبایل می‌آید.با توجه به این که HP Elite x3 از اسکنر اثر انگشت پشتیبانی می‌کند، اقدام اخیر مایکروسافت چندان تعجب‌برانگیز نیست. امروزه اکثر گوشی‌های هوشمند از اسکن اثر انگشت پشتیبانی می‌کنند و قابل انتظار بود که مایکروسافت نیز به زودی این ویژگی را در محصولات خود لحاظ کند. البته، تعداد گوشی‌های هوشمند که از ویندوز 10 موبایل استفاده می‌کنند زیاد نیست، اما می‌توان امیدوار بود این گوشی‌ها در آینده از تکنولوژی اسکن اثر انگشت بهره خواهند برد و احتمالا گوشی جدید از سری Surface نیز از همین محصولات خواهند بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر