اشاره به پنل لمسی مک بوک در سیستم عامل MacOS Sierra

اشاره به پنل لمسی مک بوک در سیستم عامل MacOS Sierra
یکی از شایعات داغ پیرامون مدل جدید مک‌بوک پرو، جایگزینی ردیف کلید‌های تابع با یک پنل لمسی است. کشف کدهایی مربوط به یک پنل لمسی در سیستم عامل جدید اپل، احتمال صحت این شایعات را بسیار افزایش داده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
حتما شنیده‌اید که مک‌بوک پرو امسال تغییرات زیادی به خود خواهد دید. این تغییرات فراتر از تغییرات ظاهری بوده و نحوه تعامل با لپ‌تاپ‌ها را با معرفی پنل لمسی به جای ردیف کلید‌های تابع، متحول خواهد کرد.

اما آیا این شایعات هیجان انگیز حقیقت دارند؟ با توجه به این که کدهایی مربوط به یک پنل لمسی و حسگر اثر انگشت در سیستم‌عامل MacOS Sierra کشف شده، به نظر می‌رسد که این شایعات حقیقت خواهند داشت.



در این سیستم عامل رشته‌هایی نظیر «kHIDUsage_LED_DoNotDisturb»، «kHIDUsage_LED_NightMode» و «kHIDUsage_LED» دیده شده است. وجود عبارت LED در این رشته‌ها، مگر اینکه معنایی غیر از آنچه می‌دانیم داشته باشد، مربوط به یک پنل لمسی خواهد بود. البته این خبر هنوز قطعی نیست، اما بعید است که صحت نداشته باشد.

البته لازم به ذکر است که این شایعه برای اولین بار توسط تحلیل‌گر شرکت KGI Securities مطرح شد که اعتبار خوبی را در زمینه نشر این چنین اخباری دارد، در نتیجه احتمال صحت این شایعه نیز از ابتدا بسیار بالا بوده است. البته با احتمال این که مک‌بوک پرو در سه ماهه آخر سال 2016 عرضه خواهد شد، زمان زیادی مانده تا شاهد درستی این شایعات باشیم.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ سولماز اعتماد پنج شنبه 27 خرداد 1395
عجب ایده خوبی داد اپل. خیلی میتونه کاربردی تر باشه. اصلا یه روزی کیبوردای لپ تاپا همینطوری میشه کاملا

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر