اشتباه وب سایت اپل و لو دادن آدرس اپل استورهای ایران + تصاویر!!!

اشتباه وب سایت اپل و لو دادن آدرس اپل استورهای ایران + تصاویر!!!
دقایقی قبل، آدرس فروشگاه‌های اپل در ایران که ظاهرا در حال آماده‌سازی هستند، بر روی سایت اپل به نمایش گذاشته شد. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری برایتان شرح دهیم.
  • جدیدترین بازی ها
دقایقی قبل، درحالی‌که در حال جستجوی آدرس فروشگاه‌های رسمی اپل در ترکیه بودیم که یک آیفون 5s خراب را جهت تعمیر به آن فروشگاه تحویل دهیم، کشور ایران را هم در بین کشورهای دارای نمایندگی رسمی مشاهده کردیم. جالب اینکه با انتخاب ایران، دو آدرس در شهرهای تهران و مشهد نمایش داده شد.

 بلافاصله دست‌به‌کار شدیم و با ارسال ایمیلی به Support@apple.com، در مورد افتتاح رسمی اپل استور در ایران سوال کردیم. درحالی‌که منتظر جواب از طرف اپل بودیم، آدرس نمایندگی‌های تهران و مشهد از روی سایت اپل حذف شد! خوشبختانه قبل از آن، با موبایل از مانیتور عکس گرفته بودم و بعدازآن به اپل ایمیل ارسال کردم. به نظر می‌رسد این نمایش آدرس به‌اشتباه بر روی سایت اپل صورت گرفته و بعد از سوال ما، بلافاصله با پی بردن به‌اشتباه، از روی سایت حذف شد.
قبل‌تر هم از تصمیم اپل برای افتتاح فروشگاه در ایران خبرهایی پخش شده بود و حتی طبق اخبار پیشین، این کمپانی در حال مذاکره با متقاضیان در انگلستان بود. پیش‌تر از مادیران، ایران اپل سنتر و یک شرکت دیگر به‌عنوان متقاضی نام برده شده بود.

حال می‌توان امیدوار بود که به‌زودی و پس از رفع تحریم‌ها برعلیه ایران، همزمان با ورود بسیاری از شرکت‌های بزرگ خارجی مانند بنز، ولوو، فولکس‌واگن، آئودی، سیسکو و ...، اپل هم تصمیم به افتتاح فروشگاه رسمی در ایران گرفته، که دو شهر تهران و مشهد در ابتدا میزبان Apple Store خواهند بود. کماکان با ارسال ایمیل‌هایی، پیگیر وضعیت اپل استورهای ایران خواهیم بود و به‌محض دریافت جواب از اپل، نتیجه را به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (4 عدد)

ثبت پاسخ مهمان جمعه 13 فروردین 1395
الان من رفتم تو سایت ایران رو برداشتن دوباره😠😏
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 فروردین 1395
دروغ بانمکی بود مرسی نقدستان
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 فروردین 1395
چرا یه حس غریبی بهم میگه دروغ 1 آوریل هستش این خبر؟!
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 فروردین 1395
محترمانه عرض میکنم، حداقل درباره مشهد، یک آدرس واقعی بدید.
مرکز خیام نداریم و ضمنا شماره های مشهد با 3، شروع میشه.
دروغ رو رواج ندیم، ایرانی دروغ نمیگوید.
خداوندا ایران را ازدروغ، درویی و خشکسالی حفظ کن!
هرکس گفته، گل گفته!
نقدستان :ممنون، منتظر خبر تکمیلی تا دقایقی دیگر باشید.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر